بازی Forza Street رسما معرفی و برای پی سی منتشر شد - زومجی | نیوز پارسی
بازی Forza Street رسما معرفی و برای پی سی منتشر شد

بازی Forza Street رسما معرفی و برای پی سی منتشر شد


منبع: زومجی

بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/27

ساعت: 12:33


چندی پیش بود که شایعاتی به‌گوش می‌رسید از این‌که بازی Forza Street در دست ساخت است. درواقع فورتزا استریت یک بازی موبایل است که برایاندروید وiOS عرضه خواهد شد. حال طبق جدیدتریناخبار بازی،مایکروسافت با انتشار یک تریلر، بازی Forza Street را رسما معرفی کرد. همچنین این بازی فعلا برای کامپیوتر عرضه شده است. ازاین‌رو کاربرانی که ویندوز 10 دارند، می‌توانند با مراجعه به‌فروشگاه مایکروسافت، این بازی را دانلود کنند.

درجریان تریلر منتشر شده، شاهد مسابقات خیابانی و شبانه هستیم و همچنین در سمت چپ صفحه نمایش یک نوار توربو قرار داده شده است که بازیکنان می‌توانند از آن استفاده کنند. مورد دیگری که در تریلر Forza Street قابل مشاهده است، فروشگاه بازی و ماشین‌های متنوعی است که برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. همچنین به‌نظر می‌رسد بازی دو نوع واحد پول دارد. متاسفانه تاریخ عرضهبازی اندرویدو آیفون Forza Street اعلام نشده است، اما در خبری که پیش‌تر فاش شده بود، اعلام شده است کهبازی آیفون و اندروید فورتزا استریت توسط استودیو Electric Square توسعه داده شده است.

باید منتظر ماند و ببینیم نسخه موبایل این بازی درچه تاریخی عرضه می‌شود. درادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Forza Street را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو