بانک تجارت بزرگ‌ترین شرکت بورسی شد - ایسنا | نیوز پارسی

بانک تجارت بزرگ‌ترین شرکت بورسی شد

منبع: ایسنا

بازدید: 4

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:46


بانک تجارت بزرگ‌ترین شرکت بورسی شد

به گزارش ایسنا،بنابراعلامبانک تجارت، مجمع عمومی فوق‌العاده و مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک تجارت با حضور اکثریت سهامداران حقیقی و نمایندگان قانونی سهامداران حقوقی صبح شنبه بیست و پنجم اسفندماه در سالن غدیر مدیریت امور اعتباری بانک تجارت برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست حاجعلی،رئیسهیأت‌مدیرهاین بانک و با حضور نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان حسابرسی و بازرس قانونی برگزار شد، موضوع افزایش سرمایه ۳۹۰ درصدی بانک تجارت بارأیمثبت اکثریت صاحبان سهام این بانک به تصویب رسید.

دولت آبادی، مدیر عامل بانک تجارت در گزارشی به مجمع اعلام کرد: سرمایه شرکت بورسی تجارت از ۴۵ هزار و۷۰۰ میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و ۹۲۶ میلیارد ریال افزایش یافت و به این ترتیب بانک تجارت به بزرگترین شرکت بورسی کشور تبدیل شد.

بر اساس دستور جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک تجارت با موضوع انتخاب اعضای جدیدهیأت‌مدیرهنیز پس ازرأی‌گیریو تصویب سهامداران علی کی‌لانی و امیر مسعود رزازان به عنوان اعضای جدیدهیأت‌مدیرهاین بانک انتخاب شدند.

وی افزود: نماد معاملاتی بانک تجارت در بازار بورس اوراق بهادار تهران «وتجارت» پس از بازگشایی در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ تاکنون، بیش از ۱۷۴ درصد بازدهی داشته و در ماه‌های گذشته به عنوان یکی از پرمعامله‌ترینو باارزش‌ترینسهام‌ها از نظرنقدشوندگیو بازده شناخته شده است.

توقف روند زیان‌دهی، افزایش منابع ارزان‌قیمت، تسریع روند فروش اموال مازاد، توجه به ارتقای ساختار نیروی انسانی، تولید خدمات نوین بانکی، توسعه بخش فناوری اطلاعات، بهینه‌سازی شبکه شعب، فعالیت ارزی و بین‌المللی گسترده و سودآور و موفقیت در اجرای برنامه افزایش سرمایه بانک چشم‌انداز روشنی را از آینده نماد «وتجارت» ساخته است.

انتهایرپرتاژخبری

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو