برانکو: اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک رو کنید - مشرق نیوز | نیوز پارسی

برانکو: اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک رو کنید

منبع: مشرق نیوز

بازدید: 9

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:00


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما تاکید داریم که در زمین مسابقه حفظ توپ کنیم و بی دلیل زیر توپ نمی‌زنیم.

برانکو: اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک رو کنید
به گزارش مشرق،برانکو ایوانکوویچبعد از پیروزی دو بر صفر مقابلپدیدهدر نشست خبری گفت: خیلی خوشحالم پیروز شدیم از بازیکنان بابت جنگندگی که داشتند تشکر می‌کنیم. از هواداران که در این سرما ما را تشویق کردند ممنون هستیم.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیسنیم فصل دوم را با صدرنشینی آغاز کرد / پیروزی شاگردان برانکو مقابل پدیده +عکس، فیلم و جدول

* یک دربی واقعی برگزار شد

وی ادامه داد: دیروز هم گفتم انتظار بازی سختی را می‌کشیم. شاهد بودید که بازی سختی بود و این مسابقه یک دربی واقعی در هفته اول بود. در هفته اول یک دربی بزرگ داشتیم و دو تیم بالای جدول باهم بازی کردند. مهم‌ترین مساله شروع مسابقه با برد بود.

* بازی‌های بعد قطعاً بهتر می شویم

وی افزود: بارها گفتهاماولین بازی خیلی سخت است و مهم است که با لیاقت برنده این دیدار شدیم. قطعاً از بازی‌های بعدی بهتر و بهتر خواهیم شد و به بازیکنانم بابت این برد شیرین تبریک می‌گویم.

* ۳ گل دیگر می زنیم خوشحال‌تر می‌شدیم
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در ۳۰ دقیقه اول تیمش دو گل زد اما در ۶۰ دقیقه بعدی از موقعیت‌های گلزنی استفاده نشد گفت: طبیعی است اگر دو سه گل دیگر می‌زدیم خوشحال می‌شدیم و فرصت‌هایی هم در این بین داشتیم اما تکرار می‌کنم پدیده یک تیم بسیار خوب و گل محمدی یک تیم مدرن را بسته است. حضور آنها در صدر جدول اتفاقی نبوده است.

* بین نیمه از بازیکنانم خواستم که گل سوم را هم بزنند

برانکو ادامه داد: بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید بیشتر تلاش کنند تا گل سوم را هم بزنیم.

* ما زیر توپ نمی‌زنیم
وی در مورد اینکه پرسپولیس زیر توپ نمی‌زند اظهار داشت: ما اصرار بر مالکیت توپ داریم و بدون کنترل زیر توپ نمی‌زنیم مگر اینکه خطری وجود داشته باشد و اصرار ما رویپاسکاریمتوالی است همانطور که شاهد بودید قبل از گل دوم پاس‌های زیادی رد و بدل شد و بازی را در عرض به خوبی عوض کردیم و نعمتی چندین متر تنها مانده بودواینمعیار ما برای بازی کردن است اما همیشه نمی‌توان آن را اجرایی کرد و تلاش می‌کنیم کارمان را همین طور پیش ببریم.

* اگر فکر می‌کنید سفارش شده‌ایم، مدرک بیاورید
سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه موفقیت‌های تیمش باعث ناراحتی برخی می‌شودواکنونمربی برکنار شده تراکتورسازی علیه این تیم صحبت کرده است گفت: می‌دانیم همیشه این صحبت‌های مطرح می‌شود. نشان دادیم که فکرمان فوتبال است و دوست داریم هواداران ما نشاط داشته باشند و از عملکرد تیم لذت ببرند و محترمانه و ورزشی کار می‌کنیم. اگر کسی فکر می‌کند ما سفارش شده هستیم مدرک ارایه بدهد و یک مثال بزند و بیخود و بی جهت حرفی را مطرح نکند.

منبع: فارس

مطالب مشابه