برانکو: می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم - خبرگزاری ایرنا | نیوز پارسی
برانکو: می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم

برانکو: می‌خواهیم فصل زیبای پرسپولیس را کامل کنیم


بازدید: 20

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 18:02


به گزارش ایرنا؛ «برانکو ایوانکوویچ» امروز (جمعه) در نشست خبری پیش از دیدار برابر کاشیما آنتلرز ژاپن، خاطرنشان کرد: این بزرگترین بازی است که در چند سال اخیر در تهران برگزار می شود. آزمایش بزرگی است و باید از تمام پتانسل پرسپولیس برای موفقیت استفاده کنیم.
وی افزود: کاشیما شرایط بهتری دارد، اما تازه نیمه اول تمام شده است. این وضعیت را در مراحل قبلی هم داشتیم و خیلی با کیفیت مشکل را در دیدارهای مراحل حذفی برطرف کردیم.
سرمربی سابق تیم ملی ایران با اطمینان از اینکه بازیکنانش 200 درصد تلاش خواهند کرد تا به هدف دست یابند، گفت: انتظار دارم فردا، شب ما باشد. هرچند سیامک نعمتی محروم و امید عالیشاه مصدوم است اما تنها از لحاظ تئوری ضعیف تر از حریف هستیم. شک ندارم که نفرات ما بهترین بازی خود را ارائه می کنند.
وی خطاب به هواداران پرسپولیس عنوان کرد: از ابتدا خیلی محکم تیم را تشویق کنید. می دانیم امسال تا همینجا نتایج فوق العاده ای رقم زده ایم و همه می خواهیم فردا برنده شویم و این فصل زیبا را کامل کنیم.
برانکو در مورد اختلاف ساعت ایران و ژاپن و زمان نامناسب بازی رفت گفت: اختلاف ساعت برای ما مشکل ساز بود و کار را سخت کرد که در نیمه دوم بازی رفت این مساله مشخص بود اما ژاپنی ها کار راحت تری برای سازگاری با اختلاف ساعت دارند.
ادامه دارد...
ورزشی**3783**ع.ک**2024

مطالب مشابه