برای حل مسائل باید یک نفر پرچمدار باشد - قانون | نیوز پارسی

برای حل مسائل باید یک نفر پرچمدار باشد

منبع: قانون

بازدید: 10

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:31


برای رفع گرفتاری‌های موجود رهبری داریم که با پیشنهادهایی که مطرح می‌کنند بي‌شك با بسیاری از موانع مقابله می کنیم

قانون-سید جواد حسینی کیا/عضو فراکسیون روحانیت مجلس

به نظر من به عنوان یک نماینده مجلس که از نزدیک با مشکلات و معضلات کشور روبه‌رو هستم، در حال حاضر تنها مشکل، معضلات اقتصادی است و در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی مانعی وجود ندارد و با شرایط بحرانی مواجه نیستیم.

برای رفع گرفتاری‌های موجود نیز رهبری فرزانه و حکیم داریم که سایه ایشان بالای سرمان است و با پیشنهادهایی که مطرح می‌کنند بي‌شك با بسیاری از موانع مقابله می کنیم. مردم نیز برای دستیابی به آرمان‌ها ایستاده‌اند و در حفظ ارزش‌ها همه با یکدیگر متحد هستند.

اینکه حالا مردم گرفتار مشکلات معیشتی هستند موضوعی طبیعی است و با توجه به شرایط کشور انتظار می‌رفت تا بحران اقتصادی ایجاد شود. در این زمینه ایران بسيار خوب عمل کرده و در مقابل مشکلات ایستاده است، اگر هر کشور دیگری جای ایران بود با این همه فشار بین المللی تا الان از پا در می‌آمد و این یکی از نقاط قوت است که باید به آن توجه کرد.

برای حل همه این مسائل باید یک نفر پرچمدار باشد تا بر اساس دستورات او عمل کرد. در این زمینه رهبری خردمند داریم که باید پشت سر او حرکت کنیم تا از بحران‌های سیاسی و اجتماعی خود را رها کنیم.

این موضوع تا به حال اتفاق افتاده و زیر پرچم رهبر کبیر اسلام حرکت کردیم و حالا نیز با دستورات مقام معظم رهبری در حال حرکت هستیم.

اگر در غیر این صورت عمل کنیم و نگاه جناحی به مسائل داشته باشیم در زمینه رفع مشکلات به نتیجه نمی رسیم و تفرقه‌های ایجاد شده، زمینه را برای ایجاد مشکلات فراهم خواهد کرد. بنابراین تنها نکته مهم توجه به ولایت و پیروی از آن است.

از طرفی باید فعالیت هر فردی در حوزه کاری خودش باشد و مسئولان سعی نکنند قصور را متوجه یکدیگر کنند. اگر فعالیت هر کسی در چارچوب حوزه کاری انجام شود و هر مسئولی از تمامی توان ظرفیتی خود برای حل مشکلات به صورت ریشه‌ای استفاده کند، در این صورت بي‌شك اتفاق های خوبی می افتد و بر اساس پیروی از ولایت عمل کرده ایم.

این در حالی است که با هر گونه کشمکش و درگیری‌های سیاسی کار کمتری انجام می شود و مردم در این میان متضرر خواهند شد. در این صورت مسئولانی که به صورت ناکارآمد عمل کرده‌اند، به جای توجه به مشکلات مردم تنها به فکر این می شوند که ناکارآمدی خود را پوشش دهند. به واسطه کشمکش سیاسی است که می توان کرسی ریاست را حفظ کرد.

در حال حاضر برخی از نهادها و دستگاه‌ها در کشور وجود دارند تا بدون هر گونه جهت‌گیری سیاسی ریشه مشکلات را برای مردم بیان کنند. براي مثال رهبری، بسیج و سپاه جزئی از مواردی هستند که بدون هیچ گونه موضع سیاسی در صدد رفع مشکلات مردم هستند.

برای حل معضلات و مشکلات کشور و جامعه اسلامی ما بدون داشتن نگاه جناحی باید اعلام کنم که مرکز پژوهش‌های مجلس نیز نقش مهمی را بر عهده دارد همچنین این نکته را نیز باید اشاره کنم که بي‌گمان قوه قضايیه نیز از دیگر نهادهای موجود در این زمینه است. همه این بخش‌ها به خوبی ظرفیت‌ها و فعالیت‌های دولتی را رصد می‌کنند و مشکلات اجرایی از سوی این عوامل آسیب شناسی می شود. برای حل مشکلات باید به صورت گروهی اقدام کرد وگرنه به دست چند نفر خاص نمی‌توان کاری از پیش برد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


پرسپولیس بازی مجلس شورای اسلامی رژیم صهیونیستی فیلم عربستان سعودی علی لاریجانی تیم فوتبال پرسپولیس پرسپولیس تهران اخبار ورزشی علی مطهری شکر پکن دانلود فیلم علی علیپور دانلود آهنگ جدید دانلود فیلم با لینک مستقیم دلالان دانلود فیلم های دوبله فارسی با لینک مستقیم دانلود فیلم های دوبله فارسی دانلود موزیک جدید دانلود فیلم های جدید با دوبله فارسی دانلود فیلم دوبله فارسی 720P دانلود فیلم دوبله فارسی 1080P دانلود فیلم دوبله فارسی دانلود آهنگ ایرانی دانلود موزیک ایرانی تیم فوتبال پدیده حاجی دلیگانی قلم دوربین العین امارات پدیده شهر خودرو قاچاق دام IMDb دوبله فارسی سوگل طهماسبی تزیپی لیونی یحیی گل محمدی سرمربی First Man دانلود با لینک مستقیم رایگان آموزش سوئیچ بین صدای فارسی و انگلیسی دانلود صوت بصورت جداگانه کنیست فیلم First Man لیگ امارات گاریدو جشن تولد لاکچری دل دل دانلود فیلم First Man 2018 با زیرنویس فارسی دانلود فیلم First Man 2018 با لینک مستقیم ماورایی First Man 2018 خلاصه داستان First Man دانلود First Man دانلود دوبله فارسی فیلم First Man 2018 دانلود دوبله فارسی فیلم نخستین انسان دانلود رایگان فیلم First Man 2018 دانلود زیرنویس فارسی فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی دانلود فیلم First Man دوبله فارسی با کیفیت 720 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی بدون سانسور دانلود کاورFirst Man دوبله فارسی فیلم نخستین انسان عکسهای فیلم First Man کاور First Man Psychokinesis Psychokinesis 2018 خلاصه داستان Psychokinesis دانلود Psychokinesis دانلود دوبله فارسی فیلم Psychokinesis 2018 دانلود دوبله فارسی فیلم قدرت ذهنی دانلود رایگان فیلم Psychokinesis 2018 دانلود زیرنویس فارسی فیلم Psychokinesis 2018 دانلود فیلم Psychokinesis 2018 دانلود فیلم Psychokinesis 2018 با زیرنویس فارسی دانلود فیلم Psychokinesis 2018 با لینک مستقیم دانلود فیلم Psychokinesis دوبله فارسی دانلود فیلم Psychokinesis دوبله فارسی با کیفیت 720 دانلود فیلم Psychokinesis دوبله فارسی بدون سانسور دانلود کاورPsychokinesis دوبله فارسی فیلم قدرت ذهنی عکسهای فیلم Psychokinesis فیلم Psychokinesis کاور Psychokinesis محسن لرستانی دانلود آهنگ محسن لرستانی دل دل

به روایت تصویر


به روایت ویدئو