بلیت ارزان چارتر به زبان ساده و شیرین - مهر | نیوز پارسی
بلیت ارزان چارتر به زبان ساده و شیرین

بلیت ارزان چارتر به زبان ساده و شیرین


منبع: مهر

بازدید: 4

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 15:41


همین الان بلیط ارزان چارتر را در گوگل جستجو کردم و جالب است بدانید حدود سه میلیون و نیم نتیجه داشتیم که برخی از آنها تبلیغاتی بوده و برخی شرکت‌هایی هستند که ادعای بلیط ارزان هواپیما دارند.

به گزارش بازرگانیخبرگزاری مهر، یعنی ما اگر همه این شرکت‌ها را در کنار همدیگر قرار دهیم و به دنبال ارزان‌ترین بلیت هواپیما بگردیم، پس می‌توانیم رایگان به هر نقطه دنیا سفر کنیم! راستی در این مطلب می‌خواهم گروهچارتربا آدرس اینترنتی Charter.ir مرجعخرید بلیطچارترو بلیت هواپیما را هم معرفی کنم تا مصداق بارز برای همه بخش‌های مطلب خود داشته باشم.

بلیت ارزانچارتریا بلیتچارترارزان؟!

بلیط ارزانچارتریا بلیتچارترارزان؟! به نظر شما با یکدیگر تفاوت دارند؟ اگر مسافر حرفه‌ای هواپیما باشید، می‌دانید که با هم فرق دارند. بلیتچارتروبلیط لحظه آخریچارتربه حالت‌های گفته می‌شود که شرکت‌های مسافربری توانایی پر کردن صندلی هواپیما را ندارند و مجبورند که بلیت خود را با قیمت ارزان‌تری بفروشند. حالا اگر رقابت پذیری را هم به این مساله اضافه کنید و بدانید که چندین و چند شرکت در ایران به فروش بلیت هواپیما مشغول هستند، متوجه می‌شوید که ارزان شدن بلیت هواپیما امکان پذیر است.

اما من می‌خواهم این موضوع را به شکلی جدیدتری معرفی کنم. بلیت ارزانچارتر! یعنی به بلیت ارزانی که توسط گروهچارترفروخته می‌شود. اگر سری به وب سایتچارتربزنید، حتی اگر قصد خرید اینترنتی بلیت هواپیما را هم ندارید، استفاده از وب سایت آنها تجربه جالبی برای شما رقم می‌زند. حتماً یادتان هست که در دوران ابتدایی قرار بود با چند کلمه یک جمله معنی دار بسازیم؟ در این وب سایت هم باید چند کار کوچک انجام دهید تا بتوانید نهایت استفاده از آن را ببرید.

شما در وب سایتچارترتنها چند قسمت مربوط به مبدأ، مقصد، زمان پرواز، تعداد مسافر پر می‌کنید و بقیه کارها را به سامانه آنها واگذار می‌کنید. در نهایت فهرستی از پروازهایی که شما از شرکت‌های مختلف نیاز دارید نشان داده می‌شود. احتمالاً پیش خودتان فکر می‌کنید که همه شرکت‌ها این کار را انجام می‌دهند. بله! تقریباً همه شرکت‌ها این کار را انجام می‌دهند، اما به جرأت می‌توان ادعا کرد که تجربه کاربری در وب سایتچارترمنحصربه‌فرد است. اما ویژگی جالب‌تر گروهچارتراین است که همیشه در فهرست آن‌ها ارزان‌ترین قیمت بلیت هواپیما هم نشان داده می‌شود تا شما خیلی راحت بلیت ارزانچارتربه دست بیاورید. حتی ممکن است این بلیت به صورتچارتریا لحظه آخری هم نباشد!

حسنی به مکتب نمی‌رفت؛اگرممی‌رفت…

در ادامه بحث بالا، می‌خواهم ثابت کنم که بلیت ارزانچارتراز کجا نشأت می‌گیرد؟! از همان اول هم مشخص بود که جمعه رفتن به مکتب فقط یک فانتزی دوران کودکی برای شکستنتنبلی‌هاست. ولی من می‌خواهم به شما بگویم که برای سفر کردن می‌توانید روزهای نامعقول و عجیب و غریب را انتخاب کنید. از کودکی به ما آموختند که پنجشنبه و جمعه بهترین زمان برای تفریح است. چرا؟ چون پدر خانواده بیکار است. ولی به هر حال روزهای دیگر هفته هم می‌توان لذت برد.

اگر به فکر بلیت ارزانچارترهستید، بیایید سنت‌شکنی کنیم و روزهایی مانند روزهای وسط هفته مثل دوشنبه و سه شنبه یا حتی ایام بعد از تعطیلات را برای مسافرت انتخاب کنیم. اگر سفر شما کاری باشد، مسلماً کار شما راحت‌تر است و می‌توانید بلیتچارتریا بلیت لحظه آخری را بدون هیچ محدودیتی به دست بیاورید. اما اگر عاشق سفر انفرادی هستید و می‌خواهید با یک بلیت ارزان به سفر بروید، از تکرار روال قدیمی فاصله بگیرید و از گزینه‌های زیر یکی را انتخاب کنید:

روزهای میانی هفته مانند یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه؛

یک هفته قبل از شروع تعطیلات برای رفتن به سفر؛

یک هفته بعد از اتمام تعطیلات برای رفتن به سفر؛

رفتن به جاهای سردسیر در فصل زمستان و جاهای گرمسیر در فصل تابستان؛

انتخاب مقاصد گردشگری که شاید بیشتر افراد جامعه علاقه چندانی به آن ندارند.

هیچ ارزانی بی حکمت نیست؛ درسته؟!

اما در ادامه، در مورد یک گزینه جالب، یعنی ارزان‌ترین بلیت هواپیما می‌خواهیم بحث کنیم. این گزینه حتی در بین گزینه‌های پیشنهادی سایتچارترهم هست و اتفاقاً یک صفحه اختصاصی برای تمامی استان‌های ایران هم دارند. اما آیا واقعاً امکان دسترسی به چنین بلیت‌های وجود دارد؟ آیا در این بلیت‌ها ریسک زیادی نیست؟ تا چه اندازه احتمال کلاهبرداری وجود دارد؟

قبل از هر چیزی باید اعتراف کنم که قرار گرفتن این گزینه برای بلیت ارزانچارتربا کمی ریسک همراه است. همیشه واژه‌هایی مانند ارزان‌ترین برای ما جذاب هستند و ممکن است به نتیجه کار فکر نکنیم. این بهانه خوبی برای افراد سودجو تبدیل شده است. این اطمینان را به شما می‌دهم که ارزان‌ترین بلیت هواپیما وجود دارد و به شکل‌های مختلف امکان استفاده از آن را دارید. فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که این قیمت ارزان شما را به سراغ یک آژانس مسافرتی بی‌کیفیت و یک پرواز بی کیفیت آزاردهنده نبرد. بهترین راهکار مقابله با این مشکل، شناخت شرکت‌های فروشنده بلیت هواپیما و کسب اطلاع در مورد اعتبار آنهاست.

این و از کی خریدی؟!

این قسمت از ایام تعطیلات را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم، وقتی کهباباممی‌پرسید که این نوع از کی خریدی؟! با تقریب ۹۹ درصد مطمئن بودم که از خرید من راضی نیست و با قیمت گران‌تری خریدم. همیشه هم می‌ترسیدم که مجبور شوم آنها را پس بدهم. این خاطره کوتاه مدت نشان می‌دهد که خرید بلیت ارزانچارتربه فروشنده بلیت هم بستگی دارد. مطمئناً دو شرکت هم بلیتچارتراستانبول را دارند و هم بلیتچارترمشهد می‌فروشند. اما شرایط فروش و امتیازات آنها در هر کدام از این بلیت‌ها با یکدیگر متفاوت است و به احتمال زیاد قیمت بلیت‌ها هم با یکدیگر فرق دارد.

اینکه در ابتدای متن به سایتچارترو گروه آنها اشاره کردم، به این دلیل است که امکانات آنها و امتیازاتی که در اختیار خریدار بلیت هواپیما قرار می‌دهند واقعاً ایده آل هستند. این شرکت Charter.ir نزدیک به ۵ سال فعالیت فروش اینترنتی بلیت هواپیما را دارد و همانند سایت‌های معروفی همچون Alibaba.ir در این بازار حضور داشته است. کارشناسانچارتربه طور مداوم و ۲۴ ساعته با مشتریان خود در ارتباط هستند و این یک امتیاز عالی برای خریداران بلیت هواپیماست. پس توصیه می‌کنم که برای خرید بلیت ارزانچارترحتماً به سراغ اینوبسایتبروید و حتی به صورت امتحانی هم خدمات آنها را ببینید.

این مطلب، یکخبرآگهیبوده وخبرگزاری مهردر محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


فیلم فضای مجازی تلویزیون زنان والیبال بیماری یورو سردار آزمون ویدیو نوروز پزشک بارداری عادل فردوسی‌پور سقط جنین سیلاب انیمیشن شیر مادر عفونت اوکراین قاعدگی ناباروری ترکیب رسمی استان گلستان علی ضیا زایمان زودرس لینک مستقیم گنبدکاووس روانشناس امروز تولد کیه عکس نوشته مرزبان dlroozane عصر جدید تهوع علی فروغی دانلود روزانه آق قلا لینک مستقیم 2 کمکی دانلود انیمیشن با لینک مستقیم دانلود انیمیشن نیروی زمینی سپاه دانلود رایگان انیمیشن دانلود انیمیشن دوبله فارسی سقط یورو 2020 سردار پاکپور سیل گلستان فوتونیوز دانلود انیمیشن جدید علیخانی گروهک جیش الظلم فوتونیوز تابناک Asemooniportal دانلود انیمیشن دوبله فارسی 2018 و 2019 شبکه سوم سیما کروموزوم مقدماتی یورو 2020 شیر دادن به نوزاد لوپوس فلج مغزی دانلود رایگان انیمیشن با لینک مستقیم طنز نوشته های خنده دار روز مرد کورتاژ کردن جوک های خنده دار هفته دهم بارداری زرد شدن پوست پرتغال-اوکراین مقدماتی یورو بیلی روبین خون هفته 38 بارداری 23 مارس دانلود انیمیشن 2017 کند ذهنی فوتونیو تابناک مراقبت های کورتاژ عوارض کورتاژ خطرات کورتاژ عکس نوشته های غمگین فیبرم درمان زردی در نوزادان بیلی روبین نوزاد 3 فروردین دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها 2017 دوبله فارسی دانلود انیمیشن دوبله فارسی 2017 و دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها دوبله فارسی دانلود بهترین انیمیشن های ویژه برنامه تحویل سال عکس عاشقانه برای پروفایل فرهادقائمی علائم زردی در نوزادان زردی در نوزادان چیست زردی در نوزادان نارس عوارض زردی در نوزادان جوک های خنده دار و باحال

به روایت تصویر


به روایت ویدئو