به من دستور دادند سر کودکم را قطع کنم / ادعای عجیب مادر+عکس - رکنا | نیوز پارسی
به من دستور دادند سر کودکم را قطع کنم / ادعای عجیب مادر+عکس

به من دستور دادند سر کودکم را قطع کنم / ادعای عجیب مادر+عکس


منبع: رکنا

بازدید: 58

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 23:20


رکنا:مادری که کودک 18 ماهه اش را به قتل رساند دادگاهی شد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، مردمی در غرب یورکشایر جسد پسربچه 18 ماهه ای را در حالی که از طبقه ششم یک ساختمان به پایین پرتاب شده بود پیدا کردند.

طبق گفته های مردم حاضر در صحنه آن ها جسد کودکی را در حالی که برهنه بود در کف خیابان پیدا کردند.

یکی از همسایه ها در حالی که کودک را شناسایی کرده بود گفت: این پسر بچه، فرزند خانم گما پروکتر است که در طبقه ششم این ساختمان زندگی می کند که از لحاظ رفتاری هم مقداری مشکوک و خاص است.

پلیس پس از بررسی به سراغ خانم گما پروکتر رفت. او در حالی که در مقابل پلیس Police ایستاده بود زبان به اعتراف گشود و گفت: من از بیماری پارانوئید اسکیزوفرنی رنج میبرم و سال هاست که به همه اطرافیانم شک دارم. پسرم با این که کودک بود اما با گریه هایش مرا آزار می داد و من فکر می کردم او قصد دارد مرا از بین ببرد، وقتی که تصمیم گرفتم او را بکشم صدایی در ذهنم گفت که خداوند موقعی از تو راضی می شود که کودک را مانند گوسفند سر ببری اما من دوست نداشتم که با چاقو او را بکشم و خون از نزدیک ببینم تصمیم گرفتم از تراس او را به پایین پرتاب بکنم که بدون دردسر بمیرد.

پلیس پس از ثبت اعترافات او، او را برای آزمایشات به روانپزشک ارجاع داد، پزشکان معتقدند که او بیمار روانی است و کار او از روی قصد نبوده است.

دادگاه این زن بیمار به زودی برگزار خواهد شد.

اسکیزوفرنی (1)

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو