بیلد 18358 از آپدیت 19H1 ویندوز 10 منتشر شد - شهر سخت افزار | نیوز پارسی

بیلد 18358 از آپدیت 19H1 ویندوز 10 منتشر شد

بازدید: 4

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 15:59


مایکروسافت یک بیلد دیگر از نسخه آپدیت 19H1 ویندوز 10 منتشر کرد که می‌تواند نشان از نزدیک شدن این کمپانی به نسخه RTM باشد. این آپدیت بزرگ به زودی منتشر می‌شود.

بیلد 18358 ویندوز 10 با هیچ گونه قابلیت تازه‌ای همراه نیست که خود می‌تواند نشان از نزدیک بودن آن به نسخه RTM  باشد. هنگامی که نسخه‌های جدید ویندوز به مرحله RTM  می‌رسند، دیگر اولویت اصلی مایکروسافت اضافه کردن قابلیت‌ها یا تغییرات جدید نیست و بر روی رفع باگ‌ها و بهبود کارایی متمرکز می‌شود تا نسخه نهایی عملکرد مطلوبی داشته باشد. از آنجایی که اضافه کردن قابلیت‌های جدید به زمان برای تست نیاز دارد، تقریباً می‌توان گفت از این پس هیچ قابلیت تازه‌ای به آپدیت 19H1 ویندوز 10 اضافه نخواهد شد.

تغییرات این بیلد بر روی رفع باگ‌ها و مشکلات متمرکز است. برای نمونه مایکروسافت یک مشکل را برطرف کرده که پس از ارتقا باعث باقی ماندن محتوای Recycle Bin در پوشه Windows.old می‌شد. همچنین یک مشکل که باعث بروز خطای صفحه آبی مرگ می‌شد رفع شده است.

در عین حال مایکروسافت سرگرم انجام آزمایش‌های تازه‌ای در رابطه با Microsoft Store و گیمینگ است که البته باعث بروز مشکلاتی نیز شده است. در این مقطع مایکروسافت اطلاعات زیادی ارائه نمی‌کند اما دانیم در زمینه گیمینگ برنامه‌های تازه‌ای را دنبال می‌کند.به روایت تصویر


به روایت ویدئو