تارتار: بابت صحنه مشکوک به پنالتی امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم - ورزش11 | نیوز پارسی

تارتار: بابت صحنه مشکوک به پنالتی امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم

منبع: ورزش11

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:12


تارتار: بابت صحنه مشکوک به پنالتی امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم

ورزش 11 - مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابلپدیدهشهر خودرو گفت: واقعاً سخت بود در این شرایط به نشست خبری بیایم، اما چون دیروز غیبت داشتم، به احترام شما آمدم. به تیم پدیده تبریک می‌گویم، در زمانی به گل رسید که برای آنها شیرین و برای ما تلخ بود.

وی ادامه داد: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های خوبی در نیمه اول داشتیم. یک صحنه مشکوک به پنالتی هم وجود داشت که امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم. این صحنه در دقیقه 15 روی ابراهیم صالحی اتفاق افتاد. در صحنه اخراج دروازه‌بان، ما روی خط ایستاده بودیم. قاسمی‌نژاد در شرایط آفساید به توپ رسید و در ادامه دروازه‌بان جوان ما اخراج شد.

«مسئولیت این شکست را همانند هفته‌های گذشته شخصاً به عهده می‌گیرم.» سرمربی پارس جنوبی ضمن این جمله تصریح کرد: بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند، اما کافی نبود و شکست خوردیم. اشتباهات باعث شد به نتیجه دلخواه نرسیم و خیلی زود باید این شکست را فراموش کنیم. هفته آینده در خانه خودمان بازی داریم و باید به مسابقات و جدول برگردیم. باید توانایی این را داشته باشیم تا جایگاه‌مان را در جدول تثبیت کنیم.

تارتار درباره مشکلات مالی باشگاهپارس جنوبیخاطرنشان کرد: مشکلات ما کماکان پابرجاست، اما دوست ندارم مانند بسیاری از همکارانم، باخت را به گردن باشگاه بیندازم. بچه‌ها شرایط روحی خوبی ندارند، اما صحبت در این باره در زمان شکست، توجیه است و دوست ندارم شکست را به گردن دیگران بیندازم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا پس از اخراج احمد گوهری، یک مدافع را به دروازه تیمش فرستاد، اظهار داشت: دروازه‌بانی در تیم ما نبود. زمانی که احساس کردم لطفی برای دروازه‌بانی مردد است، دیدم که فریبرز (گرامی) شرایط فیزیکی بهتری دارد و تازه‌نفس بود. اشتباه هم وجود دارد و ما هم مرتکب اشتباه می‌شویم آن هم برای بازیکنی کم‌تجربه مانند گرامی. من این باخت را به گردن می‌گیرم و مقصر اصلی باخت هستم.

سرمربی پارس جنوبی درخصوص اینکه آیا کادر فنی پارس، توصیه‌ای به دروازه‌بان تیمش داشته یا خیر، گفت: مربی دروازه‌بانان باید توصیه‌های لازم را به دروازه‌بان داشته باشد که این کار را هم انجام داد. کار دروازه‌بانی یک کار اختصاصی است و من نمی‌توانم خیلی به آن ورود کنم.

تارتار با تمجید از شاگردان یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: پدیده یکی از تیم‌های خوب امسال است و در حال حاضر خوب بازی می‌کند. امروز ما حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و فرصت چندانی به پدیده ندادیم و بازی می‌توانست مساوی شود. پدیده با یحیی گل‌محمدی، سال خوبی را پشت سر می‌گذارد و یکی از تیم‌هایی است که فوتبال بابرنامه ارائه می‌کند.

وی درخصوص ورزشگاه امام رضا (ع) که بازی در آن برگزار شد، خاطرنشان کرد: از حضور در این ورزشگاه و امکاناتی که دارد،‌ لذت بردیم. از مسئولان آستان قدس که ورزشگاه امام رضا (ع) را تأسیس کردند، تشکر می‌کنم و حیف بود که از این ورزشگاه استفاده نشود. این ورزشگاه دیر مورد استفاده قرار گرفت و هیچ چیز کم ندارد. تیم این شهرستان یعنی پدیده با امکاناتی که در اینجا وجود دارد، باید برای قهرمانی بجنگد و نباید  اتفاقی در کورس قرار بگیرد. باید سرمایه‌گذاری انجام شود و تیم از هفته‌های اول برای قهرمانی بجنگد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو