تارتار: مسئولیت شکست را به عهده می‌گیرم - فرتاک ورزشی | نیوز پارسی

تارتار: مسئولیت شکست را به عهده می‌گیرم

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:11


تارتار: مسئولیت شکست را به عهده می‌گیرم
به گزارشفرتاک ورزشی،

مهدی تارتار پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابل پدیده شهرخودروگفت: واقعاً سخت بود در این شرایط به نشست خبری بیایم، اما چون دیروز غیبت داشتم، به احترام شما آمدم. به تیم پدیده تبریک می‌گویم، در زمانی به گل رسید که برای آنها شیرین و برای ما تلخ بود.

وی ادامه داد:بازیخوبی به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های خوبی در نیمه اول داشتیم. یک صحنه مشکوک به پنالتی هم وجود داشت که امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم. این صحنه در دقیقه 15 روی ابراهیم صالحی اتفاق افتاد. در صحنه اخراج دروازه‌بان ما، روی خط ایستاده بودیم. قاسمی‌نژاد در شرایط آفساید به توپ رسید و در ادامه دروازه‌بان جوان ما اخراج شد.

«مسئولیت این شکست را همانند هفته‌های گذشته شخصاً به عهده می‌گیرم.» سرمربیپارس جنوبیضمن این جمله تصریح کرد: بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند، اما کافی نبود و شکست خوردیم. اشتباهات باعث شد به نتیجه دلخواه نرسیم و خیلی زود باید این شکست را فراموش کنیم. هفته آینده در خانه خودمان بازی داریم و باید به مسابقات و جدول برگردیم. باید توانایی این را داشته باشیم تا جایگاه‌مان را درجدولتثبیت کنیم.

تارتار دربارهمشکلات مالیباشگاه پارس جنوبی خاطرنشان کرد:مشکلاتما کماکان پابرجاست، اما دوست ندارم مانند بسیاری از همکارانم، باخت را به گردن باشگاه بیندازم. بچه‌ها شرایط روحی خوبی ندارند، اما صحبت در این باره در زمان شکست، توجیه است و دوست ندارم شکست را به گردن دیگران بیندازم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا پس از اخراج احمد گوهری، یک مدافع را به دروازه تیمش فرستاد، اظهار داشت: دروازه‌بانی در تیم ما نبود. زمانی که احساس کردم لطفی برای دروازه‌بانی مردد است، دیدم که فریبرز (گرامی) شرایط فیزیکی بهتری دارد و تازه‌نفس بود. اشتباه هم وجود دارد و ما هم مرتکب اشتباه می‌شویم آن هم برای بازیکنی کم‌تجربه مانند گرامی. من این باخت را به گردن می‌گیرم و مقصر اصلی باخت هستم.

سرمربی پارس جنوبی درخصوص اینکه آیا کادر فنی پارس، توصیه‌ای به دروازه‌بان تیمش داشته یا خیر، گفت: مربی دروازه‌بانان باید توصیه‌های لازم را به دروازه‌بان داشته باشد که این کار را هم انجام داد. کار دروازه‌بانی یک کار اختصاصی است و من نمی‌توانم خیلی به آن ورود کنم.

تارتار با تمجید از شاگردان یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: پدیده یکی از تیم‌های خوب امسال است و در حال حاضر خوب بازی می‌کند. امروز ما حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و فرصت چندانی به پدیده ندادیم و بازی می‌توانست مساوی شود. پدیده با یحیی گل‌محمدی، سال خوبی را پشت سر می‌گذارد و یکی از تیم‌هایی است کهفوتبالبابرنامه ارائه می‌کند.

وی درخصوص ورزشگاه امام رضا (ع) که بازی در آن برگزار شد، خاطرنشان کرد: از حضور در این ورزشگاه و امکاناتی که دارد،‌ لذت بردیم. از مسئولان آستان قدس که ورزشگاهامام رضا(ع) را تأسیس کردند، تشکر می‌کنم و حیف بود که از این ورزشگاه استفاده نشود. این ورزشگاه دیر مورد استفاده قرار گرفت و هیچ چیز کم ندارد. تیم این شهرستان یعنی پدیده با امکاناتی که در اینجا وجود دارد، باید برای قهرمانی بجنگد و نباید  اتفاقی در کورس قرار بگیرد. باید سرمایه‌گذاری انجام شود و تیم از هفته‌های اول برای قهرمانی بجنگد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو