تاریخ انتشار بازی F1 2019 مشخص شد+تریلر - گیم فا | نیوز پارسی

تاریخ انتشار بازی F1 2019 مشخص شد+تریلر

منبع: گیم فا

بازدید: 9

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:14


مجموعه‌ی F1 یکی از موردانتظارترین بازی‌های مسابقه‌ای به حساب می‌آید که هرساله نسخه جدید آن منتشر می‌شود و هواداران و علاقه‌مندان این نوع مسابقه برای انتشار این بازی لحظه شماری می‌کنند. تمام نسخه‌های این بازی تا به امروز در زمان‌هایی تقریبا مشابه (قبل از نیمه دوم ماه آگوست) منتشر شده‌اند. نسخه‌های به نسبت فراوانی از این بازی تا به‌حال منتشر شده است اما نسخه‌های جدید بازی مذکور همچنان تازگی و جذابیت باور نکردنی مخصوص به خود را دارند. البته باید اضافه کنیم این بازی‌ هم همانند سایر بازی‌ها نقاط ضعفی هم دارد که شاید این نقاط ضعف فقط برای کسانی که قرار است این بازی را برای اولین بار تجربه کنند مهم باشد.

امروز تریلر زمان انتشار و همچنین تاریخ انتشار آخرین نسخه از بازی F1 با نام F1 2019 مننتشر شد. همانطور که در بالا هم گفتی معمولا مجموعه‌ی F1 قبل از نیمه دوم ماه آگوست منتشر می‌شوند. بازی مذکور در روز شنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن) منتشر خواهد شد. براساس برخی گزارش‌ها، احتمالا استودیوی کدمسترز (Codemasters) تریخ انتشار را با هدف یا دلیل خاصی معین نموده.

به‌نظر می‌رسد کدمسترز درحال طراحی خودروهایی با همکاری FIA است که از این خودروها می‌توان در بخش چندنفره بازی استفاده کرد. این اولین بار است که این استودیو با شرکت یا استودیویی دیگر مشارکت می‌کند. مطمئنا تغییرات زیادی را در این بازی شاهد خواهیم بود اما احتمال اینکه این تغییرات بد باشند تاحدودی کم است. پس باید به هواداران این بازی بگوییم نگران نباشید.

این بازی در تاریخ مذکور برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در زیر می‌توانید تریلر زمان انتشار بازی را مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  / لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  / لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگیگیمفادر رابطه با این مجموعه چیست؟ به‌نظر شما تغییرات اعمال شده در این بازی بر جذابیت آن تاثیر دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه