تاکنون ۳۵ هزار سند املاک علوی به مناطق محروم گلستان اهدا شده است - مهر | نیوز پارسی

تاکنون ۳۵ هزار سند املاک علوی به مناطق محروم گلستان اهدا شده است

منبع: مهر

بازدید: 11

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 22:48


مراوه تپه- رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: در دولت روحانی تاکنون ۳۵ هزار سند املاک علوی در مناطق محروم گلستان اهدا شده است.

تاکنون ۳۵ هزار سند املاک علوی به مناطق محروم گلستان اهدا شده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سعیدی‌کیا عصر دوشنبه، در آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های اقتصادی و زیربنایی استان گلستان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: دو هزار سند خانه‌های مسکونی و اراضی زراعی و باغی به مردم مناطق محروم کلاله داده شد.

طبق گفته وی وسعت این املاک بیش از هزار و ۸۰۰ هکتار و ارزش ریالی آن ۵۸ میلیارد تومان است.

سعید کیا با بیان این که در این دولت ۳۵ هزار سند به مردم این استان تحویل داده شده است، خاطرنشان کرد: طرح زیتون‌کاری هم از دو سال پیش در بنیاد مستضعفان برنامه‌ریزی شده بود که خوشبختانه امسال به ثمر نشست.

وی تصریح کرد: این طرح در ۷۲۲ هکتار  با سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیارد تومان اجرا شده حدود ۱۲۰ شغل ایجاد کرده است.

سعیدی‌کیا گفت: سالانه یک میلیون نهال در این استان تولید می‌شود و این طرح هم ۳۰ نفر اشتغالزایی دارد و با ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در حال اجرا است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به تفاهمنامه ای با استانداری گلستان اشاره کرد که در راستای طرح آبادانی مراوه تپه انجام می گیرد و در نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: سهمیه استان گلستان در اشتغال زایی در دو سال گذشته ۴۰ میلیارد تومان بود که تاکنون ۳۷ میلیارد تومان آن جذب شده است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو