تجدید میثاق سربازان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) / جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان - میزان | نیوز پارسی

تجدید میثاق سربازان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) / جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان

منبع: میزان

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 18:57


خبرگزاری میزان- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امیدواریم با برگزاری این جشنواره بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن مان باشیم.

تجدید میثاق سربازان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) / جشنواره سرباز فرصتی برای انعکاس توانمندی جوانان

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان ، سردار محسن فتحی زاده در یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) و جوان سرباز که به میزبانی ناجا با حضور عده‌ای از مسئولان لشکری و کشوری و کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح که به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) در بارگاه ایشان برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان سرباز اظهار داشت: امروز شما سربازان عزیز به نیابت از صد‌ها هزار سرباز که در خدمت نظام جمهوری اسلامی ایران هستند در این مکان گرد هم آمده اید تا با آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان کنید.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به گرد همایی امروز در محضر امام راحل، افزود: جوانان امروز همانند نسل جوان در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس هستند که پیروزی شان سبب افتخار و اقتدار نظام شد این جوانان عزیز همچنان محکم و استوار پای آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه سربازان نقش تأثیرگذاری در حفظ، تامین امنیت و آرامش در کشور دارند، گفت: این عزیزان چه در دفاع از تمامیت ارضی و چه در حفاظت از جان، مال و ناموس هم میهنان عزیز با جانفشانی در اقصی نقاط کشور نقش اساسی دارند.

وی خاطر نشان کرد: اقتدار و آمادگی ما به واسطه حضور سربازان است در حوادث طبیعی همانطور که مشاهده شد سربازان نیرو‌های مسلح پا به رکاب در همه صحنه‌ها حاضر و ا. فتخار آفرین بودند.

سردار فتحی زاده یادآور شد: امام راحل در عظمت سربازان می‌فرمایند"سرباز‌هایی که برای خدا عمل می‌کنند، پاسدارانی که برای خدا خدمت می‌کنند، ارزش آن‌ها از نماز هم بیشتر است".

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا به فرمایش مقام معظم رهبری درباره سرباز که فرمودند" نسل جوان ما همان کسانی هستند که اگر امروز هم صحنه خونین شهر و میدان جهاد فی سبیل الله پیش بیاید نشان خواهند داد که از بن دندان به اسلام پای بند هستند" اشاره و بیان کرد: سرباز ما مظهر نیرو، قدرت، وجد، نشاط و لبریز از عشق و امید است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه خدمت سربازی زمینه ساز بصیرت افزایی و ارتقاء کارآمدی جوانان است، گفت: خدا را شاکریم که توفیق حضور در کسوت نیرو‌های مسلح را داریم و می‌توانیم خدمتگزار میهن اسلامی و مدافع ارزش‌های اسلامی باشیم.

سردار فتحی زاده تصریح کرد: با برگزاری جشنواره سرباز بایستی با فرصت پیش آمده بخشی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را مشاهده کرد و از آن برای پیشبرد اهداف نظام و ساختن آینده‌ای بهتر برای آنان بهره برد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه امسال نیروی انتظامی به نیابت از نیرو‌های مسلح متولی برگزاری جشنواره سرباز است، گفت: امیدواریم در آینده با برگزاری این جشنواره بتوانیم گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان عزیز را انعکاس داده و قدردان سربازان عزیز میهن مان باشیم.

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو