تحریم‌ها اثری نداشت - آی سینما | نیوز پارسی

تحریم‌ها اثری نداشت

منبع: آی سینما

بازدید: 77

تاریخ: 1397/8/12

ساعت: 22:15


تحریم‌ها اثری نداشت

هفته‌ای را آغاز می‌کنیم که در آن تحریم‌ها قرار است اثری بر ما نگذارد؛ از همین رو، مروری سریع بر اخبار داریم و از قطار پیاده می‌شویم؛

۱. شبی عادی از شب‌های آبان امسال بود که یک سریال جدید از ساعت اخبار شبانگاهی جلو زد و شبکه‌ی سوم سیما محل منازعات عجیب شد؛ اول اخباری‌ها از معاونت سیاسی به پخشی‌های شبکه متلک گفتند؛ بعد رضا رشیدپور و یارانش از پوسته‌شان بیرون زدند و ادای یک مجری زن را درآورند؛ دوباره اخباری‌ها با متلک‌های عجیب  حمله کردند و با یادآوری اجل و حادثه، دیگر آنتن زنده #صداوسیما مایه نشاط عمومی شد؛ نشاط مزبور وقتی افزایش یافت، که مدیر جوان جدید شبکه سوم هم با اشارات نظر نامه‌رسان رویکرد تازه #این شبکه شد و تلویحا تنبیه سازندگان برنامه #نود را تایید کرد؛ مشاهد می‌کنید که بوی آشتی و وحدت رویه خیلی به مشام می‌رسد؛ احتمالا شوخی‌های عزیزان با هم روی آنتن ادامه خواهند داشت و جلوه‌هایی باشکوه‌تر از مدیریت سازمان رسانه‌ای را همچنان خواهیم دید.

۲. گیشه اکران فیلم‌های سینمای ایران خوشبختانه هنوز رونق دارد، اما فیلم مشکوکی که در آن سیاه‌نمایی و خشونت به وفور درباره جامعه ما گنجانده شده است، پیشتاز فروش شده؛ از مسئولان انتظار می‌رود با تسهیل هر چه بیشتر تولید فیلم‌های شاد، چهره واقعی مردم را به ایران و جهان نشان دهند و از هر گونه فعالیت رسانه‌ای که باعث خوشحالی جشنواره‌های خارجی شود، پرهیز کنند.

۳. به تعداد انبوهی اینفلوئنسر اینستاگرامی برای تبلیغات موثر فرهنگی و تجاری نیازمندیم؛ افراد تاثیرگذاری که در خود توانایی تولید انواع محتوا در سطوح مختلف درک مخاطبان را می‌بینند، با نمونه کار مراجعه کنند؛ شرکت کردن در حداقل ۵ چالش به شیوه دعوت از زیرشاخه‌های هرمی، امتیاز ویژه دارد؛ دایرکت بی‌ربط مساوی است با بلاک.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو