تحویل به موقع، اولویت کسب رضایت مشتریان - عصر خودرو | نیوز پارسی

تحویل به موقع، اولویت کسب رضایت مشتریان

منبع: عصر خودرو

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 23:40


تحویل به موقع، اولویت کسب رضایت مشتریان

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، در هر صنعتی که به آن نگاه کنیم فرآیند دریافت محصول و کالای خریداری شده مهمترین فاکتور در فرآیند خرید به حساب می آید. امری که گاها در برخی از حوزه ها با بدقولی تامین کنندگان مواجه شده و باعث نارضایتی مشتری نهایی می شود. در این میان با توجه به وضعیت آشفتهبازار خودروو عدم نظارت های کنترلی سازمان های ذینفع، شرکتمدیران خودروهمواره در تلاش بوده است که بتواند با فائق آمدن بر همه مشکلات و تامین قطعات، تمامی تعهدات خود را برای هر دو برند به انجام رسانده و مسئولیت خود را در این حوزه به نحو احسن اجرایی نماید.
شرکتمدیران خودروبا میانگین تحویل به موقع بالای 90 درصد بالاترین میزان انجام تعهدات را در میان شرکت های خودرویی تولید کننده داشته است. به همین دلیل است کهمدیران خودروهمواره در رتبه نخست رضایتمندی فرآیند فروش از سوی ارزیابی شرکت بازرسی استاندارد ایران قرار می‌گیرد.
تحویل به موقع خودروی خریداری شده از مهمترین مواردی است که شرکتمدیران خودروهمواره توجه ویژه ای به آن داشته و آن را در اولویت کاری خود قرار داده است تا بتواند حداکثر رضایتمندی مشتریان را کسب نموده و همچون گذشته در این حوزه رو به رشد به حرکت خود ادامه دهد.

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو