ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند! - مهر | نیوز پارسی

ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!

منبع: مهر

بازدید: 25

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 02:21


رئیس جمهوری آمریکا در یک پیام توئیتری مدعی تلاش مخالفان دولت این کشور برای سرقت آرای انتخاباتی در ایالت فلوریدا شد!

ترامپ: برخی می کوشند تا پیروزی جمهوریخواهان در فلوریدا را بدزدند!

به گزارش خبرگزاری مهر، با آغاز بازشماری آرای انتخاباتی سنا و فرمانداری در ایالت فلوریدا از صبح روز شنبه دهم نوامبر، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در یک پیام توئیتری مدعی شد که مخالفان دولت در تلاش برای دزدیدن آرای جمهوریخواهان در این ایالت هستند!

ترامپ در این پیام توئیتری نوشت: «[آنها] تلاش می کنند تا [آرای] دو انتخابات بزرگ در فلوریدا را بدزدند! ما از نزدیک بر این روند نظارت می کنیم!».

گفتنی است که در میانه اتهام زنی های مکرر نامزدهای انتخاباتی به یکدیگر در ایالت فلوریدا مقامات این ایالت روز شنبه دستور بازشماری آرای انتخاباتی مجلس سنا و فرمانداری این ایالت را صادر کردند.

بدین ترتیب هجده سال پس از تجربه جدالی جنجالی در انتخابات ریاست جمهوری (۲۰۰۰)، بار دیگر ایالت آفتابی آمریکا در کانون منازعات نامزدهای انتخاباتی قرار گرفته است.

طبق دستور مقامات فلوریدا ۶۷ بخش این ایالت تا اواسط روز شنبه فرصت دارند که مجموع آرای غیررسمی خود را به کمیسیون انتخاباتی این ایالت تسلیم نمایند.

این در حالی است که رئیس جمهوری آمریکا روز گذشته (جمعه نهم نوامبر) در پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: «نهادهای برگزار کننده انتخابات در حال بررسی یک رسوایی بزرگ دیگر در خصوص تقلب انتخاباتی در دو حوزه براوارد و پالم بیچ فلوریدا هستند».

مطالب مشابه