تریلری سینماتیک از بازی Metro Exodus منتشر شد - گیم فا | نیوز پارسی

تریلری سینماتیک از بازی Metro Exodus منتشر شد

منبع: گیم فا

بازدید: 27

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:19


دیگر چیزی به انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری باقی نمانده است. Metro Exodus عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که در دنیایی آخرالزمانی روایت می‌شود. حال به تازگی استودیوی ۴A Games تریلری سینماتیک بسیار زیبایی از این بازی منتشر کرده که به خوبی منعکس‌کننده دنیای پرتنش آن است.

این تریلر سینماتیک تقریبا طولانی، به نمایش آرتیوم (Artyom)، شخصیت اصلی این سری می‌پردازد که در تلاش است تا در دنیای آخرالزمانی مسکو، با احساسات درونی خود رو به رو شود. این تریلر دید خوبی از آن‌چه که می‌توانیم از Metro Exodus انتظار داشته باشیم، به ما می‌دهد. از دشمنان مختلف گرفته تا فصل‌ها و محیط‌‌های ترسناک مترو، همه با جزئیات فوق‌العاده‌ای در این تریلر سینماتیک به نمایش درآمده‌اند. می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده این تریلر زیبا بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p|دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p|دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p |دریافت ویدئو با کیفیت ۴K

در طول چند روز اخیر، بازی Metro Exodus درگیر حواشی بسیاری بوده است. پس از انتشار خبری مبنی برعرضه‌ی انحصاری این بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز، بسیاری از اعضای جامعه‌ بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی واکنش‌های منفی نسبت به آن نشان دادند. این امر سبب شد تایکی از اعضای تیم سازنده Metro Exodus به آن واکنش نشان دهد. این فرد با تهدید بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی اذعان داشت که در صورت تحریم این بازی، نسخه‌های بعدی برروی رایانه‌های شخصی منتشر نمی‌شود.

با انتشار این خبر، افراد بسیاری در شبکه‌های اجتماعی به آن واکنش‌ نشان دادند که پس از آن، ۴A Games باانتشار بیانیه‌ایضمن عذرخواهی اعلام کرد که در صورت ساخت دنباله‌ای برای این سری، بدون شک شاهد انتشار بازی برروی رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا این حواشی برروی فروش Metro Exodus تاثیرگذار خواهند بود یا خیر.

بازی Metro Exodus در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه سال ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مطالعه پیش‌نمایش گیمفا با عنوان آخرین نفس‌های نور در دنیای تاریکی | پیش نمایش بازی Metro Exodus، بپردازید.

مطالب مشابه