تریلر جدیدی از بازی Anthem با محوریت انتهای بازی منتشر شد - گیم فا | نیوز پارسی

تریلر جدیدی از بازی Anthem با محوریت انتهای بازی منتشر شد

منبع: گیم فا

بازدید: 17

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 21:12


کم کم در حال نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه‌ی اصلی بازی Anthem هستیم و بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر این عنوان جذاب و مهیج هستند. حال امروز استودیوی بازی‌سازی بایوور (BioWare)، تریلر جدیدی از گیم‌پلی و محتویات پایانی بازی منتشر کرده که توجه‌ی طرفداران و هواداران را برای باری دیگر به خود جلب کرده است. با ما در ادامه همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، طی چند روز گذشته استودیوی بازی‌سازی بایوور، اطلاعاتی را از بخش‌های Strongholds و درگیری‌ها و مبارزات بازی منتشر کرد. علاوه بر این، از تفاوت سختی‌های سه Grandmaster موجود در بازی حکایت کرد. حال امروز این استودیوی قدرتمند، ویدئویی از بازی Anthem منتشر کرده که به سیستم ساخت و ساز این عنوان اشاره کرده است. برای مشاهده و دریافت این ویدئوی جدید ارائه شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

پس از به پایان رساندن بخش داستانی، افزایش سطح و قدرت شخصیت بازی با فعالیت‌های دیگر انجام می‌شود. بازی‌بازان و کاربران با سیستم ساخت و ساز موجود در بازی، قادر خواهند بود تا شخصیت خود را تقویت و ظاهری جدید را برای آن ایجاد کنند. حال در این میان، مواد اولیه و آیتم‌های مختلفی برای ارتقای سلاح‌های جنگی و شخصیت بازی مورد نیاز است که بازی‌بازان و کاربران را مجبور می‌کنند تا به انجام فعالیت‌هایی مثل جست و جو در محیط بازی، مبارزه با دشمنان مختلف و غیره بپردازند. این اتفاق باعث می‌شود تا بازی‌بازان و طرفداران حتی پس از اتمام بخش داستانی Anthem نیز، به تجربه‌ی دیگر بخش‌های آن مشغول و سرگرم شوند.

چندی پیش، یکی از اعضای تیم سازنده اعلام کرد که بازی‌بازان و کاربران در عنوان Anthem شاهد هیچ لوت باکسی نخواهند بود. بسیاری از هواداران از این موضوع تعجب کردند. برای مطالعه‌ی بیشتر حول موضوع ذکر شده، از این صفحه‌ی وب‌سایت دیدن کنید. همان‌طور که در جریان هستید، استودیوی بایوور چند روز پیش اعلام کرد که ساخت و توسعه‌‌ی بازی Anthem، قبل از عرضه‌ی Destiny 2 آغاز شده است. پس می‌توان انتظار عنوانی بی‌نظیر و مهیج را از سوی این استودیوی بازی‌سازی قدرتمند داشت و باید دید که تیم سازنده، چه تصمیماتی را برای روند بازی Anthem خواهد گرفت تا هر چه قدر که امکان دارد، عنوانی بی‌نقص‌تر را در دسترس کاربران قرار دهد. شما می‌توانید این گفته‌ی استودیوی بایوور را با جزئیات بیشتر از طریق این لینک مشاهده کنید.

یکی از نکات جالب و قابل توجه بازی این است که شما با انتخاب سطح سختی Grandmaster 3، میزان توانایی و قدرت دشمنان خود را چندین برابر خواهید کرد. این مسئله باعث می‌شود که کاربران و بازی‌بازان، بیشتر به صورت دسته‌جمعی و گروهی به مبارزه با حریفان خود بپردازند. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مصاحبه با سازندگان این عنوان نیز می‌توانید به اینصفحه مراجعه کنید.

اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی نشده‌اید، تنها باید منتظر بمانید تا نسخه‌ی نهایی بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. بی‌شک تجربه‌ای بی‌نظیر از مبارزات سهمگین و درگیری‌های خیره‌کننده در انتظار کاربران و هواداران خواهد بود.

در پایان شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی، در این صفحه‌ی وب‌سایت به مطالعه‌ی پیش نمایش گیمفا با عنوان «بقا یعنی همه چیز | پیش نمایش بازی Anthem» به قلم مصطفی زاهدی بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P|دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P|دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه