تریلر زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V منتشر شد - گیم فا | نیوز پارسی

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V منتشر شد

منبع: گیم فا

بازدید: 30

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 19:06


دقایقی پیش تریلر زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V به طور رسمی منتشر شد و ما در این ویدئو، می‌توانیم بخش‌های مختلف و هیجان انگیز این اثر را مشاهده کنیم.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی مورد انتظار Battlefield V تقریبا تا ده روز آینده به دست کاربران خواهد رسید و به نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه از این مجموعه، توانسته کار خود را به خوبی انجام دهد. این نکته را می‌توان از بررسی لیست نمرات جدید بازی متوجه شد که اکثر منتقدان و منابع معتبر، نمره قابل قبولی را به آن اهدا کرده‌اند و ما می‌توانیم شاهد یک بازی موفق و هیجان انگیز باشیم که تا ساعت‌ها ما را سرگرم خواهد کرد. لیست کامل نمرات از اینجا قابل مشاهده است.

حال همان‌طور که اشاره شد با فاصله زمانی ده روزه تا انتشار بازی، دقایقی پیش تریلر زمان عرضه‌ی این اثر به طور رسمی منتشر شد و می‌توانید آن را در انتهای مطلب مشاهده کنید. ما در بازی جدید Battlefield V مانند نسخه‌های قبلی، شاهد حضور بسته‌های الحاقی و محتویات پولی نخواهیم بود و در واقع تمامی محتویات پس از عرضه، به طور رایگان به دست کاربران خواهند رسید. همچنین به نظر می‌رسد که استودیو دایس (DICE) از اشتباهات گذشته‌ی خود راجب پرداخت‌های درون برنامه‌ای درس گرفته و ما در بازی یاد شده، تنها شاهد آیتم‌های تزئینی پولی خواهیم بود. از سویی دیگر، سیستمی جدید برای بازی در نظر گرفته شده که Tides of War نام دارد و در جریان آن، قرار است محتویات مختلفی برای بازی از جمله بخش چندنفره، منتشر شود. این رویداد از قسمت‌های مختلفی برخوردار خواهد بود که هر قسمت، از جزئیات خاصی پشتیبانی می‌کند و ما در هر زمان شاهد انتشار حالت یا نقشه‌ای جدید خواهیم بود.

همچنین طبق گفته‌ی سازندگان، بخش شخصی‌سازی اسلحه‌ها، وسایل نقلیه و سربازها به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده‌سازی شده و می‌توانید از طریق گزینه‌ها و تنظیمات مختلف، تغییرات دل‌خواه خود را در کم‌ترین زمان ممکن اعمال کنید. بازی Battlefield V مانند رقیب دیرینه‌ی خود یعنی Call of Duty، از حالت بتل رویال نیز پشتیبانی خواهد کرد که قرار است در آینده و به صورت جداگانه تحت عنوان حالت Firestorm به بازیکنان ارائه شود.

در ادامه، به نظر می‌رسد که بخش داستانی این بازی نسبت به نسخه‌های گذشته، غنی‌تر و مفهومی‌تر خواهد بود و می‌توانید از هر لحظه‌ی آن که مطابق با اتفاقات جنگ جهانی دوم ساخته شده است، لذت ببرید. قادر خواهید بود تا در نقش سربازی تازه کار در پشت خطوط دفاعی دشمن در شمال آفریقا ظاهر شوید. از سویی دیگر، در قطب شمال در نقش یک سرباز نروژی بازی خواهید کرد که باید در مقابل دشمنان مقاومت کند. جنگ جهانی دوم در این بازی، روایت‌گر انتخاب‌ها و اقدامات مردان و زنانی است که آینده‌ی تاریخ را برای همیشه تغییر دادند و ما در هر بخش شاهد لحظات و سکانس‌های احساسی زیادی خواهیم بود.

تا هفته‌ی آینده، نبرد به طور رسمی آغاز خواهد شد و ما شاهد ماموریت‌های روزانه و چالش‌های مختلفی خواهیم بود که در ابتدا در دسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرند. افرادی که این ماموریت‌های اضافی را به اتمام برسانند، به جوایز زیادی دسترسی خواهند داشت.

در نهایت پیشنهاد می‌شود تریلر زمان عرضه‌ی بازی Battlefield V را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Battlefield V در تاریخ ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان آغاز خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این اثر، می‌توانید مطلب پیش نمایش بازی را قلم مصطفی زاهدی مطالعه کنید.

مطالب مشابه