تفکرات برانکو برای چینش بازیکنان پرسپولیس مقابل استقلال + عکس - ورزش11 | نیوز پارسی
تفکرات برانکو برای چینش بازیکنان پرسپولیس مقابل استقلال + عکس

تفکرات برانکو برای چینش بازیکنان پرسپولیس مقابل استقلال + عکس


منبع: ورزش11

بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:27


ورزش 11 - جدال شش امتیازی استقلال وپرسپولیسدر هفتۀ بیست‌وسوم لیگ برتر ایران تمامی توجهات را به خود جذب کرده است.

سرخ‌پوشان پایتخت برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در دو فصل گذشته لیگ محکوم به شکست دادن رقیب  سنتی هستند و کسب هر نتیجه‌ای به جز پیروزی می‌تواند به قیمت از دست رفتن صدرنشینی برای آن‌ها تمام شود.

به همین منظور برانکو طی هفته گذشته شاگردانش را به خوبی آماده دیدار فردا کرده است و برای  رویارویی با استقلال دغدغه چندانی از لحاظ چینش نفرات اصلی ندارد.

بدون شک فردا علیرضا بیرانوند، گلر شماره یک سرخ‌پوشان وظیفه حراست از قفس توری تیمش را بر عهده دارد و رادوشوویچ با وجود درخشش در دیدار مقابل سپیدرود، یکبار دیگر باید بازی تیمش را از روی نیمکت تماشا کند.

خط دفاعی پرسپولیس نسبت به دیدارهای گذشته تغییر چندانی نخواهد کرد مگر این که برانکو دست به ریسک بزرگی بزند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، نادری و شیری چهار مدافع اصلی تیم قرمزپوش میدان در بازی فردا خواهند بود، حسین ماهینی هم به شرایط آرمانی رسیده و چند وقتی هست که در تمرینات گروهی تیمش پا به پای سایر بازیکنان تمرین می‌کند، البته سنگینی بازی احتمال حضور این بازیکن در زمین را کاهش می‌دهد.

بازیکنان پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس


کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی دو مهره کلیدی برانکو در میانه میدان به حساب می‌آیند و باید بازیکنان تکنیکی استقلال نظیر پاتوسی و اسماعیلی را مهار کنند. بشار رسن و مهدی ترابی نیز دو هافبک هجومی سرخ‌پوشان می‌باشند. برانکو در این پست سروش رفیعی و امید عالیشاه را نیز در اختیار دارد، دو بازیکنی که تعویض‌های احتمالی مرد کروات در نیمه دوم خواهند بود. بودیمیر و علیپور هم زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل می‌دهند.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس

ترکیب احتمالی پرسپولیس

 

بیشتر بخوانید
تیکه سنگین و جنجالی وینفرید شفر به علیرضا بیرانوند

جنجال قبل از دربی؛ ستاره استقلال در حال کشیدن قلیان + عکس

 

مطالب مشابه