تمرینات تیم استقلال به باشگاه انقلاب منتقل می شود - خبرگزاری ایرنا | نیوز پارسی
تمرینات تیم استقلال به باشگاه انقلاب منتقل می شود

تمرینات تیم استقلال به باشگاه انقلاب منتقل می شود


بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:41


به گزارش جمعه شب خبرنگار ورزشی ایرنا از باشگاه استقلال ، این باشگاه اعلام کرد پس از هماهنگی های انجام شده و انعقاد قرارداد با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تمرینات استقلال به زودی به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل می‌شود.
«امیرحسین فتحی» مدیرعامل باشگاه نیز به همراه «علی خطیر»، معاون وی امروز در این مجموعه حاضر شدند و در جریان روند آماده‌سازی زمین و امکانات جانبی آن قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته به دلیل بارندگی در تهران تمرینات تیم استقلال پیش از هشتاد و نهمین شهرآورد پایتخت در چمن مصنوعی برگزار شد. این موضوع سبب گردید گله مندی بازیکنان و «وینفرد شفر» سرمربی تیم را به همراه بیارود و تعدادی از بازیکنان نیز دچار مصدومیت شوند.
همچنین آوارگی آبی پوشان تهرانی از کمپ ورزشی ناصر حجازی به زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی و در ادامه تغییر محل تمرین به مجموعه وزارت دفاع و پس از آن به مجموعه تهرانسرا، گواه از شرایط نابسمان این باشگاه پرطرفدار و قدیمی در برخورداری از زمین چمن استاندارد برای تمرین دارد.
این موضوع آنقدر برای آبی پوشان دچار چالش شده که شفر امروز در نشست خبری پیش از شهرآورد نیز به آن اشاره کرد و گفت ای کاش ما نیز به مانند پرسپولیس زمین اختصاصی برای تمرین داشتیم.
ورزشی ** 9029 ** 1355

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو