تهران| ورامین ظرفیت پایلوت طرح‌های کشوری در حوزه معماری را دارد - تسنیم | نیوز پارسی

تهران| ورامین ظرفیت پایلوت طرح‌های کشوری در حوزه معماری را دارد

منبع: تسنیم

بازدید: 7

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:25


مسئول بسیج مهندسین استان تهران با اشاره به ظرفیت شهرستان ورامین در زمینه معماری و عمران گفت: این آمادگی وجود دارد تا طرح‌های کشوری در زمینه معماری و عمران به صورت پایلوت در این شهر اجرایی شود.

تهران| ورامین ظرفیت پایلوت طرح‌های کشوری در حوزه معماری را دارد

به گزارشخبرگزاری تسنیمازورامین، علی قهرمانلو عصر امروز در مراسم معارفه مدیر کانون بسیج مهندسین عمران شهرستان ورامین با اشاره به ظرفیت شهرستان ورامین در زمینه معماری و عمران اظهار داشت: شهرستان ورامین به لحاظ وجود معماری و شاخص‌های عمران دارای ظرفیت و توانمندی بالایی است.

وی ادامه داد: اما متأسفانه به علت فقدان نیروی متخصص در این حوزه اقدامات مناسبی در سطح شهرستان صورت نگرفته است ولی این آمادگی وجود دارد تا طرح‌های کشوری را بتوان به صورت پایلوت در این شهرستان اجرایی کرد.

در ادامه این مراسم مهدی امینی جانشین فرمانده سپاه شهرستان ورامین نیز افزود: اگر کانون بسیج مهندسین صنعت را از بسیج مهندسین عمران و معماری جدا کنیم می‌توانیم اقدامات بهتری را انجام داد به همین جهت نیز امروز کانون بسیج مهندسین عمران و معماری تشکیل می‌شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید افراد کارشناس و صاحب‌نظر در زمینه فعالیت بسیجی در این کانون جذب شده و از سوی دیگر باید هیئت‌های اندیشه‌ورز با تشکیل گروه‌های علمی تشکیل شود تا بتوان مسائل مربوط به شهر و شهرستان را مورد بررسی قرار داد.به روایت تصویر


به روایت ویدئو