توخل: بوفون مقابل لیل و ناپولی به میدان می رود؛ وضعیت کاوانی برای بازی با ناپولی هنوز مشخص نیست - طرفداری | نیوز پارسی

توخل: بوفون مقابل لیل و ناپولی به میدان می رود؛ وضعیت کاوانی برای بازی با ناپولی هنوز مشخص نیست

منبع: طرفداری

بازدید: 24

تاریخ: 1397/8/10

ساعت: 15:53


توخل: بوفون مقابل لیل و ناپولی به میدان می رود؛ وضعیت کاوانی برای بازی با ناپولی هنوز مشخص نیست

سرمربی پاری سن ژرمن تایید کرد جیجی بوفون در بازی فردا مقابل لیل و همچنین دیدار لیگ قهرمانان مقابل ناپولی به میدان خواهد رفت. 

طرفداری - جانلوییجی بوفون دوران طولانی بازی اش را در سری آ سپری کرد اما ترجیح داد پیش از بازنشستگی اش، دورانی را در پاری سن ژرمن و لیگ 1 فرانسه سپری کند. وی به دلیل کارت قرمز مقابل رئال مادرید در فصل گذشته لیگ قهرمانان و مصاحبه های بعد از بازی اش، سه جلسه در لیگ قهرمانان امسال محروم بود و حالا محرومیت او به پایان رسیده است. در آستانه دیدار فردای پاری سن ژرمن مقابل لیل، توماس توخل در کنفرانس خبری گفت:

جیجی بوفون فردا درون دروازه خواهد بود. او همچنین در مقابل ناپولی در دروازه ما خواهد بود. همیشه می گویم او نقش بسیار مهمی در تیم ما دارد زیرا یک اسطوره است و دوران ورزشی فوق العاده ای داشته است. او تجربه خیلی بالایی دارد و این خیلی مهم است اما همچنین نگرش او به ورزش هم اهمیت دارد. برای ما خیلی مهم است که جیجی اینجاست و با همه صحبت می کند و تجربه اش را در اختیار همه می گذارد. 

بازگشت ادینسون کاوانی به ناپل می تواند جالب باشد اما ممکن است او به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست بدهد:

دیروز، کاوانی، کورزاوا، آلوز و کولین داگبا با تیم تمرین کردند اما فقط در بخش اول تمرینات بودند. بعد به طور انفرادی کار کردند. در مورد کاوانی باید تمرینات امروز را بررسی کنیم. قطعی نیست اما ممکن است او فردا با تیم باشد. برای آن سه بازیکن دیگر هنوز زود است. مهم است بازیکنانی با خصوصیات مختلف داشته باشید. ادی یک شماره 9 واقعی است اما همچنین به سختی برای تیم تلاش می کند و مهم است بازیکنانی داشته باشیم که زیادی شبیه نباشند. فعلا کمی مشکل دارد اما برای ما بازگشت او خیلی مهم است. برای یک مهاجم، صحبت مربی تاثیر زیادی ندارد. چیزی که در روحیه او تاثیر دارد، فقط گلزنی است. 

مطالب مشابه