تیم ملی به عراق نمی‌بازد/ باشگاه استقلال به هواداران اطلاع رسانی نمی‌کند - میزان | نیوز پارسی

تیم ملی به عراق نمی‌بازد/ باشگاه استقلال به هواداران اطلاع رسانی نمی‌کند

منبع: میزان

بازدید: 13

تاریخ: 1397/10/23

ساعت: 05:18


خبرگزاری میزان- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: دیدار تیم ما با عراق حساس‌ترین دیدار گروه است و تیم ما به عراق نمیبازد.

تیم ملی به عراق نمی‌بازد/ باشگاه استقلال به هواداران اطلاع رسانی نمی‌کند

مهدی پاشازادهدر گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان درباره برد دو بر صفرایرانمقابلویتنامدرجام ملت‌های آسیااظهار داشت: این بازی مثل دیدار اول ما نبود اما نتیجه دو بر صفر هم نتیجه خوبی است. در این بازی بیشتر با تفکر و صبر بازی کردیم. البته فکر نمی‌کردم ویتنام تا این حد خوب بازی کند.

وی با اشاره به تغییر در ترکیب ایران نسبت به دیدار اول خاطرنشان کرد: قرار نیست ترکیب اصلی ما به دست سایر تیم‌ها برسد. به نظر من نباید روی این مسئله حساس باشیم همین که بازی را بردیم کافی است و حتماً تفکرات کادر فنی پشت این تغییر ترکیب بوده است.

پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص ناراحتیسردار آزمون، مهاجم دو گله این دیدار پس از تعویض گفت: اگر سردار از تعویض شدنش ناراحت شده، فکر می‌کنم بیشتر به خاطر آقای گلی است نه به خاطر بازی نکردن. می‌توانست با یک گل دیگر ۴ گله شود و برای آقای گلی این آمار را ارتقا دهد ولی به هرحال باید بازیکنان مطیع کادر فنی تیم باشند. امیدوارم این اتفاق دیگر تکرار نشود.

پاشازاده درباره دیدار بعدی ایران و مصاف با تیمعراقتصریح کرد: حساس‌ترین دیدار این گروه، همین بازی ما با عراق است. به نظر من با تمام قوا به مصاف عراق خواهیم رفت. ما به عراق نمی‌بازیم. فکر می‌کنم باز هم تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت.

پیشکسوت تیماستقلالدر خصوص شرایط این تیم هم گفت: متأسفانه دوباره همان رویه ابتدای فصل دارد تکرار می‌شود. ما نمی‌دانیم چه مشکلاتی است و باشگاه حتماً کارهایی را برای رفع آن انجام می‌دهد اما بهتر این است که اعضای باشگاه اطلاع رسانی کنند تا طرفداران خیالشان راحت باشد. تنها ایرادی که از باشگاه استقلال می‌توانم بگیرم این است که مدیران آن‌ها متأسفانه اطلاع رسانی نمی‌کنند.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو