جابر صادق زاده: کسی که لقب پهلوانی را یدک می کشد، مسئولیت سنگینی در جامعه دارد - طرفداری | نیوز پارسی
جابر صادق زاده: کسی که لقب پهلوانی را یدک می کشد، مسئولیت سنگینی در جامعه دارد

جابر صادق زاده: کسی که لقب پهلوانی را یدک می کشد، مسئولیت سنگینی در جامعه دارد


منبع: طرفداری

بازدید: 9

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 21:33


قهرمان پنج دوره مسابقات کشتی پهلوانی کشور معتقد است کسی که بازوبند پهلوانی بر بازو می بندد، مسئولیت سنگینی در جامعه دارد و باید در تمامی زمینه ها پهلوان باشد.

طرفداری- جابر صادق زاده،قهرمانرقابت های کشتی پهلوانی کشور در سال 1397 درباره برگزاری این رقابت ها و سطح کمی و کیفی آن گفت:

مسابقات کشتی پهلوانی همه ساله از سطح نسبتا قابل قبولی برخوردار است. درخصوص مسابقات امسال نیز نه می توان گفت که سطح بالاتری نسبت به سال های گذشته داشت و نه سطح پایین تری، فقط نحوه برگزاری آن کمی متفاوت بود. 

وی در گفتگوی کوتاه با طرفداریدرمورد قهرمانی اش در اینمسابقاتو کسب پنجمین بازوبند پهلوانی اظهار کرد:

من این ورزش را از آن جهت که ورزشی پهلوانی است و دم از مرام و منش و اخلاق و مردانگی می زند، دوست دارم و در آن شرکت می کنم و اصلا تعداد قهرمانی هایی که تا به حال در این رشته به دست آوردم برایم اهمیتی ندارد. گرچه گرفتن بازوبند پهلوانی مسئولیت مسئولیت سنگینی دارد و کسی که این لقب را یدک می کشد، باید در تمامی زمینه ها برای مردم پهلوان باشد. من هم امیدوارم با توجه به جایگاهی که در جامعه دارم شرمنده مردم نشوم و تا جایی که در توان دارم به آن ها خدمت کنم.

جابر صادق زاده

صادق زاده در پایان صحبت هایش ضمن تشکر از حامی مالی اش، تالار تشریفات کریم خان، ابراز کرد:

می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از وزارت ورزش درخواست کنم که توجه بیشتری به این ورزش و ورزشکارانش داشته باشد، زیرا کشتی پهلوانی پیشینه تاریخی و خاصی در بین ما ایرانیان دارد و مردم ایران علاقه خاصی به این ورزش دارند.
 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو