جامپائولو: امیدوارم عملکرد خوبمان مقابل میلان را تکرار کنیم؛ کوالیارلا مرا یاد توتی و دل پیرو می اندازد - طرفداری | نیوز پارسی

جامپائولو: امیدوارم عملکرد خوبمان مقابل میلان را تکرار کنیم؛ کوالیارلا مرا یاد توتی و دل پیرو می اندازد

منبع: طرفداری

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:54


جامپائولو: امیدوارم عملکرد خوبمان مقابل میلان را تکرار کنیم؛ کوالیارلا مرا یاد توتی و دل پیرو می اندازد

سرمربی سمپدوریا در آستانه دیدار مقابل میلان به تمجید از ستاره ملی پوش تیمش پرداخت.

طرفداری - در هفته بیست و نهم مسابقات سری آ ایتالیا، سمپدوریا در دیداری حساس در استادیوم لوییجی فراریس میزبان میلانخواهد بود. مارکو جامپائولو سرمربی سمپدوریا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

بازی مقابل میلان؟

میلان تیم خوبی است. آن ها تیمی هستند که برای حضور در فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا می جنگند. دو ماه و نیم پیش بازی در مقابل آن ها را تجربه کردیم. ما عملکردی خوب در مقابل آن ها به نمایش گذاشتیم و فقط نتیجه نامطلوبی کسب کردیم. اگر همان عملکرد را تکرار کنیم، خوشحال خواهم شد.

حضور بازیکنان سمپدوریا در تیم های ملی؟

دعوت چندین بازیکن از سمپدوریا به تیم های ملی بسیار لوکس بود، اما موجب شد در برنامه های آماده سازی ما خلل وارد شود.

اوضاع مصدومین باشگاه؟

در وضعیت مصدومیت بازیکنانمان پیشرفت هایی حاصل شده است. فردا وضعیت آن ها را با صحبت هایی که با پزشک تیم (دکتر بالداری) خواهم داشت، به سرعت بررسی خواهم کرد. امیدوارم که اکدال و ویرا بازگردند و همینطور پرائت به میدان رود. همچنین انتظار دارم کاپراری و بارتو بازگردند. ما به همه بازیکنانمان نیاز داریم. قصد دارم بهترین ترکیب را برای این بازی به میدان بفرستم، بنابراین بازیکنانی که در هر دو زمینه فیزیکی و ذهنی آماده باشند، بازی خواهند کرد.

وضعیت گریگوری دفرل؟

دفرل بازیکنی است که واقعا دوستش دارم. ما به دلیل ویژگی هایی که دفرل از آن برخوردار بود، وی را به خدمت گرفتیم، زیرا می دانستیم که او به بهترین نحو ممکن خود را برای شرایط تیم وفق خواهد داد. او بازیکن خوبی است، اما همانند گابیادینی نیاز دارد که ثبات داشته باشد.

وضعیت فابیو کوالیارلا پس از گلزنی در تیم ملی ایتالیا؟

فضایی باورنکردنی در اطراف کوالیارلا ایجاد شده است. او بازیکنی است که در هر جایی به میدان رود، مورد توجه و علاقه زیادی واقع می شود. توجهی که حول محور کوالیارلا می شود، مرا یاد دو بازیکن بزرگ یعنی الساندرو دل پیرو و فرانچسکو توتی می اندازد. او یکی از بزرگان است. پس از برگزاری بازی های ملی با او صحبت کردم. محبوبیت او در حال افزایش است، زیرا او به خوبی پاسخ اعتمادی که به وی می شود، را می دهد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


استقلال جهان هند سامسونگ اپل خبرگزاری حوزه موبایل لیبی سودان نقاشی نوآوری لاستیک تکنولوژی عباس عبدی سید حسین حسینی کوالکام بمب سیدمهدی رحمتی روغن موتور رنگ آمیزی آسانژ آلرژی در نوزادان همایش دکترین مهدویت مرکز فقهی ائمه اطهار عفونت در نوزادان Brad Pitt واکسن نوزادان عکس هایی از زندگی کاری کارگر سنگ تراش لرستانی تصاویری جالب از کوچک ترین مرد جهان زنی با پاهای ۷۰ کیلو گرمی عکس تصاویری از عشق گربه به طوطی محمد علی یحیوی ترسناک ترین آسانسور جهان عکس عکسهای جالب هنرنمایی های زیبا و دیدنی با موتور ساختار مغز دخترا کشف شد عکس عکسهای دیدنی از گاو تک شاخ و 3 شاخ عجیب ترین زمین فوتبال عکس عکسهای جالب و دیدنی روز 18 خرداد 1390 عکس‌هایی از فیلم گشت ارشاد خبر مهم آنجلینا جولی معتاد شد عکس عکس های افراد معروف در فرودگاه ها عکسهایی از مراسم عروسی هیفا وهبی آخر عاقبت تام و جری مثل میگ میگ معلوم شد عکس عکس هایی از چپ‌ دست‌ های معروف سینمای هالیوود مصاحبه یحیوی تصاویر جالب و دیدنی از مجسمه های شنی عکس های زیبا ترین زنان جهان ساخت قاب عکس نقاشی جنگل نقاشی عقاب نقاشی کبوتر نقاشی طاووس نقاشی قو ایمنی در نوزادان

به روایت تصویر


به روایت ویدئو