جزئیات تحویل خودروهای برلیانس توسط گروه سایپا (بهمن 97) - چرخان | نیوز پارسی
جزئیات تحویل خودروهای برلیانس توسط گروه سایپا (بهمن 97)

جزئیات تحویل خودروهای برلیانس توسط گروه سایپا (بهمن 97)


منبع: چرخان

بازدید: 20

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:42


گروه سایپا که این روزها به شدت مشغول صدور دعوتنامه محصولات شرکت اصلی خود بوده و اعتراضات فراوانی را نسبت به قیمتپرایدوتیباداشته است، در اطلاعیه‌ای جداگانه تکلیف محصولات خانوادهبرلیانسزیرمجموعه خود را نیز مشخص کرد که با توجه به خبرهای واصله به زودی تعهدات باقیمانده این شرکت نیز فراخوان خواهند شد.

به گزارشچرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از شرایط تحویل محصولات شرکت خودروسازی پارس خودرو خبر داد که مشتریان این شرکت می‌توانند با مراجعه به این شرکت اقدامات لازم را برای تحویل خودروهای سفارش داده شده انجام دهند.

پارس خودرو که با خروج رنو از مشارکت با این شرکت متضرر شده و به شدت در تولید محصولات خانواده این برند فرانسوی مشکل دارد، عملا با شروع تحریم‌های بانکی کشور در زمینه مراودات مالی با برند چینیبرلیانسنیز به مشکل خورده و خبرهای بدی از قطع فعالیت کامل این خودروساز چینی در کشورمان به گوش می‌رسد. طبق شنیده‌ها این برند چینی با توجه به مراوادات مالی خود با کشور آمریکا عملا ایران را از لیست مشارکت‌های خود خارج کرده و پارس خودرو برای ادامه همکاری کار سختی در پیش خواهد داشت.

پارس خودرو در اطلاعیه مذکور متذکر شده است که مشتریان دارای حواله خودروهای خانوادهبرلیانسمی‌توانند طبق خودروهای اعلامی و قیمت قبل اقدام به تکمیل وجه کرده و در زمان اعلامی برای تحویل خودرو مراجعه نمایند.

پارس خودرو ساندرو پیش فروش خودروهای داخلی

جزئیات تحویل و صدور دعوتنامه خودروهای خانوادهبرلیانسبا قیمت قدیم:

  • برلیانساچ 220 تیپ معمولی با همین خودرو و رینگ معمولی به مشتریان تحویل داده می‌شود.
  • برلیانساچ 230 تیپ معمولی با همین خودرو و رینگ معمولی به مشتریان تحویل داده می‌شود.
  • انواع مدل‌های برلیانس اچ 200 این شرکت با رینگ آلومینیومی نیز با همین مدل و تیپ به مشتریان تحویل داده می‌شوند.
  • برلیانس اچ 320 گیربکس معمولی با پیشرانه 1.6 لیتری با همین خودرو به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
  • برلیانس اچ 330 گیربکس معمولی با تریم مشکی و پیشرانه 1.6 لیتری نیز با همین مدل و تیپ به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

گفتنی است این شرکت برای تولید خودروهای برلیانس با گیربکس اتوماتیک مشکل داشته و عملا با توجه به عدم همکاری طرف چینی بایستی نسبت به تامین قطعات مورد نیاز به بازار سیاه مراجعه کرده و یا از قطعه سازان داخلی بهره مند شود که در حال حاضر این شرایط در داخل کشور برقرار نیست و روابط عمومی این شرکت نسبت به شفاف سازی این موضوع اقدامی نکرده است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو