جواد شمقدری: با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم - سینما پرس | نیوز پارسی
جواد شمقدری: با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم

جواد شمقدری: با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم


منبع: سینما پرس

بازدید: 28

تاریخ: 1397/8/18

ساعت: 21:05


جوان آنلاین: «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود.

جوان آنلاین: «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود.

‎تسخیر سفارت آمریکا، لانه جاسوسی، از نقاط عطف و بسیار مهم انقلاب اسلامی می‌باشد؛ با گذشت نزدیک به ۴۰سال از تسخیر سفارت آمریکا، ضروری است این موضوع برای نسل جوان امروز که تصویری از آن دوران ندارد روایت شده و ابعاد آن مورد بررسی قرار گیرد تا فرصت سوء استفاده از دشمن نیز گرفته شود. در این بین بهترین ابزار سینما و تلویزیون است. درهمین راستا تا به امروز چندین هنرمند خواستند روایتی از این ماجرا ارائه دهند، اما ظاهراً همه ناموفق شدند. این بار «جواد شمقدری» همت کرده است تا روایتی از این اتفاق را در دوربین خود ضبط کند.

«نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری در منطقه غرق آباد حد فاصل ساوه و همدان در حال ضبط است و به گفته عوامل تولید آن، بیش از ۶۰ درصد آن فیلم برداری شده است تا برای پخش در ایام دهه فجر آماده شود. داستان این سریال به سال ۵۷ مربوط می‌شود و به مدت هشت ماه در مقطع انقلاب، نفوذ آمریکایی‌ها را در عرصه‌های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون نشان می‌دهد.
حال سوال اساسی این است که چرا سینما در رابطه با این موضوع مهم کاری نکرد و حالا تلویزیون تصمیم گرفته تا برای آشنا سازی و آگاه سازی جامعه از موضوع تسخیر لانه جاسوسی آستین بالا زند؟ از همین رو با جواد شمقدری، کارگردان این سریال گفت‌وگویی کوتاه کرده‌ایم.
شمقدری: صداوسیما هم سنگ اندازی می‌کند
جواد شمقدری، کارگردان و فیلمنامه نویس در خصوص سریال «نفوذ» و کم کاری سینما در رابطه با تولید آثار مرتبط با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا می‌گوید: «نه تنها سینما بلکه اگر تلاش‌های خود من هم اگر نبود تلویزیون هم هیچ حمایتی که نمی‌کرد هیچ، بلکه سنگ اندازی هم می‌کردند. ما تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا این کار ارزشی را صحیح و سلامت به پایان برسانیم.»
با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم
‎جواد شمقدری، کارگردان و فیلمنامه نویس در خاتمه تاکید می‌کند: «تاکنون تلاش کرده‌ام با رسانه‌ای در خصوص سریالم صحبتی نکنم. چرا که این روزها به شدت با عوامل فرهنگی و آقایان! درگیر هستیم و برای انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص این سریال نیازمند فرصت هستم تا پس از رفع مشکلاتم با برخی از این دوستان درباره این سریال بیشتر صحبت کنم.»

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث ترامپ ترکیه سلامت فیلم برجام فرانسه حقوق محمد جواد ظریف شبکه تامین اجتماعی بیماران دانلود فیلم مشاوره پزشکی تخمک گذاری قاعدگی تهدید دانلود رایگان فیلم زیرنویس فارسی سرطان پستان IMDB ناباروری دانلود فیلم با لینک مستقیم مشاوره رایگان مشاوره آنلاین دانلود فیلم 2019 مشاوره کیفیت مشاوره غیرحضوری دانلود فیلم جدید مشاوره خانواده مشاوره فردی چاقو لینک مستقیم دانلود فیلم FULL HD فصل شیردهی جستجوی زیرنویس فارسی سلامت زنان خواب آلودگی مشاوره بارداری مشاوره اینترنتی مشاوره مادران جلوگیری از بارداری بروزه شده جدیدترین کیفیت dlroozane مشاوره قصد بارداری سایت دوستی ها دانلود زیرنویس فارسی مشاوره کودک درمان ناباروری مشاوره نوزاد دانلود روزانه دانلود فیلم سینمایی عادت‌ماهانه لینک مستقیم 2 کمکی مشکلاتی فروشنده لانه‌گزینی مستمری بگیران مسلحانه لودریان دانلود فیلم اکشن اکشن دانلود نیم بها دانلود فیلم خارجی دوبله فارسی ناباروری در زنان دانلود فیلم دوبله فارسی 2018 و 2019 ترسناک اختلالات سازمان همکاری اسلامی صوت دوبله فارسی جداگانه آی یو آی فیلم جنایی سی ان جی بارداری خارج رحمی بیداری حمله خواب دانلود فیلم 2017 دانلود فیلم هندی 720p - Bluray واژینیسموس دانلود 4.2MB دانلود بهترین فیلم های 2017 سوخت پاک موشن گرافی دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shoplifters 2018 محصول کشور ژاپن کابوس ترسناک ذهن مه آلود دانلود فیلم Singam 3 2017 8.1 اختلال مزمن دانلود فیلم سینگام 3 2017 دوبله فارسی Singam 3 Singam 3 2017 دانلود رایگان فیلم Singam 3 2017 دانلود فیلم Singam 3 دانلود فیلم Singam 3 2017 با کیفیت عالی HD دانلود فیلم Singam 3 2017 با لینک مستقیم دانلود فیلم Singam 3 2017 دوبله فارسی

به روایت تصویر


به روایت ویدئو