حضور تکاوران در مناطق سیل‌زده، موجب دلگرمی مردم و مرهمی بر دل اندوهگین آنان خواهد بود - میزان | نیوز پارسی

حضور تکاوران در مناطق سیل‌زده، موجب دلگرمی مردم و مرهمی بر دل اندوهگین آنان خواهد بود

منبع: میزان

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/27

ساعت: 12:46


خبرگزاری میزان- رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش گفت: حضور تکاوران در مناطق سیل زده موجب دل‌گرمی و مرهمی بر دل اندوهگین مردم است.

حضور تکاوران در مناطق سیل‌زده، موجب دلگرمی مردم و مرهمی بر دل اندوهگین آنان خواهد بود
گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حجت‌الاسلام‌والسلمین مظفری‌نژاد با سفر به استان خوزستان و با حضور در جمع تکاوران و تفنگداران دریایی اعزامی به مناطق سیل زده جنوب کشور، ضمن خدا قوت به پاس تلاش‌های شبانه روزی کارکنان پایور و وظیفه نیروی دریایی ارتش به مردم شریف استان خوزستان گفت: خدمت و کمک به این مردم برای شما تکاوران اجر معنوی و اخروی عظیمی خواهد داشت و حضور شما باعث دل‌گرمی برای مردم و مرهمی بر دل اندوهگین آنان است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر همدلی و همبستگی بین مردم و مسئولان در جهت تسریع خسارات ناشی از سیل در این مناطق یادآور شد: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس تنها رمز پیروزی ما علیه دشمن، اتحاد بین مردم و مسئولان بود، انشا‌الله با کمک و یک‌پارچگی بتوانیم مناطقی را که دچار خسارت شده‌اند، هر چه سریع‌تر بازسازی کنیم.

در ابتدای این دیدار ناخدا یکم تکاور دریایی کوروش سلیمانی، فرمانده تکاوران اعزامی نیروی دریایی ارتش به اهواز با ارائه گزارش در خصوص فعالیت تکاوران در کمک رسانی به مردم استان خوزستان پرداخت و خاطر نشان کرد: با تمام توان در خدمت و در کنار آنها خواهیم ماند.
 
همچنین تقدیم اقلام غذایی و بهداشتی توسط رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش به سیل زدگان استان اهواز انجام گرفت.
 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو