خوزستان| حال مصدومان تصادف محور امیدیه به ماهشهر وخیم اعلام شد - تسنیم | نیوز پارسی

خوزستان| حال مصدومان تصادف محور امیدیه به ماهشهر وخیم اعلام شد

منبع: تسنیم

بازدید: 16

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:26


رئیس مرکز فوریت‌های‌ پزشکی امیدیه گفت: حال مصدومان حادثه برخورد اتوبوس دانش‌آموزان روستای عد عبیس که امروز با یک دستگاه تریلر برخورد کردند؛ وخیم اعلام شده است.

خوزستان| حال مصدومان تصادف محور امیدیه به ماهشهر وخیم اعلام شد

هاشم زیدانی نژاد  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراهواز، اظهار داشت: ظهر امروز تصادفی در محور امیدیه به ماهشهر( روبه روی جایگاه CNG) رخ داد و سبب کشته و زخمی شدن 11 دانش آموز شد.

وی افزود: در این حادثه مینی‌بوس حامل دانش‌آموزانِ روستای عد عبیس که در حال بازگشت به خانه بودند با خودروی تریلر که کنار جاده بود برخورد کردند که در اینحادثه دو دانش آموز  کشته و 9 نفر دیگر زخمی شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی امیدیه ادامه داد: دانش‌آموزان فوت‌شده یک دختر و پسر به نام های عباس و لیلا عثمانی بودند که در محل حادثه جان خود را از دست دادند و مستقیما توسط آمبولانس آتش نشانی به سردخانه منتقل شدند.

وی همچنین به تعداد مصدومین  حادثه اشاره و افزود: طبق آماری که از بیمارستان‌های امیدیه گرفته شد 2 دانش‌آموز به بیمارستان نفت و 7 نفر از آن‌ها به بیمارستان امام رضا انتقال داده شدند.

وی افزود: تعداد مصدومین که به وسیله آمبولانس‌های هلال‌احمر، اورژانس 115 و خودروهای عبوری به بیمارستان منتقل شده بودند 9 نفر بود که حال آن‌ها وخیم اعلام شده است.

به گزارشتسنیم، عد عبیس روستایی در پنج کیلومتری امیدیه و در دهستان چاه سالم است که جمعیت آن طبق سرشماری سال 95، 83 نفر است و دانش آموزان آن برای ادامه تحصیل مجبور به رفت و آمد به شهرهای اطراف  هستند.