خوزستان| پروژه گازرسانی روستاهای هندیجان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان آغاز شد - تسنیم | نیوز پارسی

خوزستان| پروژه گازرسانی روستاهای هندیجان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان آغاز شد

منبع: تسنیم

بازدید: 2

تاریخ: 1398/1/27

ساعت: 01:36


رئیس اداره گاز هندیجان گفت: پروژه بزرگ گازرسانی به روستاهای جاده دیلم با اعتباری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد تومان در هندیجان آغاز شد.

خوزستان| پروژه گازرسانی روستاهای هندیجان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان آغاز شد

سیف‌الله قنواتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربندر هندیجان اظهار داشت: در فروردین‌ماه 98 برگ زرین دیگری از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهرستان هندیجان رقم خورد و عملیات اجرایی پروژه 58 کیلومتر شبکه گازرسانی به روستاهای جاده دیلم و همچنین روستای غرابی آغاز شد.

وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ‌بر 15 میلیارد تومان جهت گازرسانی به روستاهای دهنو، بوطاهری، رگ سفید، ذلقی، مالکی، امامزاده عبدالله و همچنین روستای غرابی، نقاط پراکنده شهری، روستایی، مرغداری‌ها و صنایع موجود در شهرستان است.

رئیس اداره گاز هندیجان بیان کرد: با اجرای این پروژه بیش از 500 خانوار و 5 مرغداری و چند واحد صنعتی از نعمت گاز برخوردار خواهند شد. مدت زمان اجرای این پروژه یک سال بوده و تلاش خواهیم کرد که در این زمان پروژه مذکور به اتمام برسد.

 وی گفت: اجرای این پروژه حاصل زحمات چندساله مجموعه گاز شهرستان و حمایت‌های مسئولان محلی به خصوص مدیر عامل گاز استان خوزستان بوده که آغاز عملیات اجرایی آن را به مردم عزیز این خطه تبریک عرض می‌نمی‌کنم.

قنواتی عنوان کرد: ضمن تشکر مجدد از همه کسانی که در این مسیر ما را یاری کردند؛ تقاضا دارم که مردم و مسئولان محلی در اجرای این پروژه عظیم همچون گذشته ما را یاری کرده تا طبق برنامه زمان‌بندی عملیات اجرایی آغاز و به انتها برسد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو