«خونه به خونه» از قعرنشینی در لیگ فوتبال فاصله گرفت - مهر | نیوز پارسی

«خونه به خونه» از قعرنشینی در لیگ فوتبال فاصله گرفت

منبع: مهر

بازدید: 1

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 22:30


بابل- تیم خونه به خونه مازندران با توقف میهمان مدعی صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، پس از چند هفته از قعرنشینی در لیگ دسته یک فوتبال فاصله گرفت.

«خونه به خونه» از قعرنشینی در لیگ فوتبال فاصله گرفت

به گزارشخبرنگار مهر، دیدار دو تیمخونهبهخونهمازندران و گل ریحان البرز در چارچوب هفته بیست و نهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور شامگاه جمعه در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل برگزار شد و درنهایت دو تیم به تساوی یک بر یک در این دیدار رضایت دادند.

تک گل شاگردان " اکبر میثاقیان" در تیمخونهبهخونهرا در دقیقه ۳۹ این مسابقه توسط" مهرداد حیدری به ثمر رساند و گل تیم گل ریحان البرز نیز در دقیقه ۷۰ مسابقه توسط" مهدی نیایش پور" وارد دروازه تیم میزبان شد.

بابلی‌ها که برای فرار از انتهای جدول و صعود به رده‌های بالاتر چشم به ۳ امتیاز این بازی خانگی مقابل میهمان رده سومی خود در جدول رده بندی مسابقات دوخته بودند، بازی را مطابق انتظار هجومی آغاز کردند و در همان دقایق اولیه خیمه سنگینی روی دروازه نماینده البرز ایجاد کردند.

خونهبهخونهایهاکه در این دیدار از حمایت تماشاگران بابلی نیز در ورزشگاه هفت تیر بابل بهره مند بودند، با کنترل خوب بازی و ایجاد چند موقعیت تا آستانهبازکردندروازه تیم گل ریحان پیش رفتند که با بی دقتی مهاجمان این تیم نتیجه‌ای در بر نداشت.

تیم میزبان در یکی از جدیترینموقعیت‌های خود در نیمه نخست این مسابقه رویسانترارسالی توسط با یک ضربه سر فنی و دقیق " مهرداد حیدری" به گل نخست بازی رسید تاکادرفنیو هواداران تیمخونهبهخونهغرق شادی شدند.

در آغاز نیمه دوم این مسابقات تیم گل ریحان البرز که برای تساوی و جا نماندن از کورس مدعیان صعود به لیگ برتر بازی را هجومی وبا برنامه شروع کرده بود، با اضافه کردن بازیکنان جدیدوتقویتهجومی خود تلاش‌های زیادی برایبازکردندروازه تیم میزبان داشت.

شاگردان " مجتبی حسینی" در تیم گل ریحان البرز در دقیقه ۷۰ این مسابقه با درخشش " مهدی نیایش پور" که باشوتیسرضرباز روی خط محوطه جریمهخونهبهخونهدروازه تیم این تیم را باز کرد، بازی را به تساوی کشاند تا جدال حساس و سرنوشت سازی دو تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

تیمخونهبهخونهمازندران درنهایت با کسب یک امتیاز این بازی خانگی ۲۴ امتیازی شد، وبا صعود دو پله به رده سیزدهم جدول شانزده تیمی این رقابت‌ها صعود کرد.

تیم گل ریحانالبرزهمبا قبول این تساوی ۴۲ امتیازی شد درمکان سوم جدول رده بندی،درجمعمدعیان بالای جدول باقی ماند.

خونهبهخونهمازندران در هفته سیاماین رقابت‌ها که روز پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه برگزار می‌شود، با قرعه استراحت مواجه شده است.

مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۶ تیمدرحالبرگزاری است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو