درخشان: دست پرسپولیس خالی بود/ کاشیما با حوصله بازی کرد - ایسنا | نیوز پارسی

درخشان: دست پرسپولیس خالی بود/ کاشیما با حوصله بازی کرد

منبع: ایسنا

بازدید: 15

تاریخ: 1397/8/20

ساعت: 01:47


درخشان: دست پرسپولیس خالی بود/ کاشیما با حوصله بازی کرد

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی شکست پرسپولیس ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا و رسیدن به نایب قهرمانی این مسابقات بیان کرد: پرسپولیس بازی خوبی کرد و آنجه در توان داشت را گذاشت. این تیم با توجه به داشته‌ها و نداشته‌هایش، آنچه را که می‌توانست انجام داد. باید اذعان داشت که پرسپولیس دستش خالی بود و با این شرایط تا اینجا هم که رسیده، کار بزرگی انجام داده است.

او افزود: یادمان باشد برای قهرمان شدن در آسیا باید بیشتر از این‌ها کار کرد. بازیکنان پرسپولیس زحمت زیادی کشیده و مردانه جنگیدند اما ببینید تیم‌های رقیب آسیایی از چه بودجه و امکاناتی برخوردارند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین ضمن قدردانی از هواداران پرسپولیس گفت: باید تشکر ویژه‌ای از تماشاگران کرد که بسیار در این موفقیت سهیم بودند. آن‌ها باوجود باخت تیم‌شان در فینال، بازیکنان را مورد تشویق قرار دادند. این اتفاق اثر خوبی روی AFC و فیفا گذاشت تا آن‌ها بدانند در ایران چه تماشاگران خوب و چه امنیتی وجود دارد.

درخشان درباره عملکرد فنی تیم کاشیما ژاپن نیز تصریح کرد: تیمی که آنجا دو گل زده مشخص است که در بازی برگشت به آب و آتش نمی‌زند. آن‌ها حرفه‌ای عمل کرده و با صبر و حوصله، بازی را مدیریت کردند. کاشیما در این بازی خوب دفاع کرد و در ضد حمله نیز خطرساز بود. آن‌ها نشان دادند تیم حرفه‌ای هستند که بازی خارج از خانه را هم بلدند.

او افزود: خیال کاشیما به خاطر بازی رفت، راحت‌تر بود و با حوصله بازی می‌کرد اما در سوی دیگر،‌ فشار زیادی روی پرسپولیسی‌ها بود. آن‌ها می‌خواستند به قهرمانی برسند و استرس زیادی داشتند. با این حال باید به بازیکنان پرسپولیس خسته‌ نباشید گفت چون همه تلاش خوبی کردند. دست همه‌شان درد نکند.

درخشان در پایان درمورد حضور بانوان در ورزشگاه برای تماشای بازی فینال به ایسنا گفت: اتفاق بسیار عالی‌ای بود و فتح‌باب خوبی شد تا این موضوع، ادامه‌دار باشد. من از قبل مطمئن بودم با حضور هواداران اتفاقی روی سکوها نمی‌افتد چرا که مردم ما فهیم هستند و وقتی خانواده و خانم حضور دارند، نزاکت را رعایت می‌کنند. به نظرم قدم خوبی بود تا خانواده‌ها در آینده به ورزشگاه بیایند.

مطالب مشابه