دستگیری دو زن زورگیر در تهران - پارسینه | نیوز پارسی

دستگیری دو زن زورگیر در تهران

منبع: پارسینه

بازدید: 15

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 22:47


دستگیری دو زن زورگیر در تهران

سرگرد محمد آقا احمدی رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد اظهار کرد: با شکایت یکی از شهروندان در خصوص سرقت به عنف از منزلش، تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: مالباخته در بررسی‌های انجام شده اعلام داشت که سه تن از دوستانش که ۲ دختر و یک پسر بودند پس از ورود به منزلش او را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از آن تعدادی لوازم منزل از جمله یک دستگاه ال سی دی، ۲ دستگاه مانیتور، سه دستگاه گوشی تلفن همراه، یک سری مدارک شناسایی، یکسری کارت‌های هدیه بانکی، ۲ عدد لپ تاپ، یک عدد کیس کامپیوتر و یک دستگاه دوربین عکاسی را به سرقت برده اند و پس از تماس تلفنی در قبال بازپس دادن آن‌ها وجه نقد درخواست کرده اند.

سرگرد آقا احمدی تصریح کرد: تحقیقات و بررسی از سوی ماموران آغاز شد و با توجه به سرنخ‌های به دست آمده مخفیگاه متهمان و مشخصات آن‌ها به دست آمد و طی اقدامات انجام شده مالباخته با ۲ تن از سارقان قرار گذاشتند تا در محلی با تحویل پول نقد اموال مسروقه را بازپس بگیرد که با حضور به موقع ماموران در محل این ۲ سارق که مهشید و رویا، نام داشتند، دستگیر شدند.

رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و همدست دیگر خود را نیز معرفی کردند که با راهنمایی‌های آن‌ها مخفیگاه متهم سوم نیز شناسایی شده و در یک عملیات ضربتی او نیز دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

سرگرد آقا احمدی خاطرنشان کرد: متهم سوم که صدرا نام داشت نیز در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و محل اختفای اموال مسروقه را به پلیس معرفی کرد که با هماهنگی‌های انجام شده اموال مسروقه به مالباخته بازپس داده شد و هر سه متهم برای تحقیقات بیشتر به دادسرا منتقل شدند.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو