دستگیری ۷ سارق مسلح در خوزستان - پارسینه | نیوز پارسی

دستگیری ۷ سارق مسلح در خوزستان

منبع: پارسینه

بازدید: 12

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 20:55


دستگیری ۷ سارق مسلح در خوزستان

سردار حیدر عباس زاده روز چهارشنبه اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات در این خصوص و پس از شناسایی متهمان به هویت (ا-ت) و (ح-س) در منطقه‌ای از شهرستان اهواز، عملیات دستگیری آن‌ها آغاز شد که سارقان به محض مشاهده مأموران انتظامی به وسیله خودروی سرقتی اقدام به فرار کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: سارقان در تعقیب و گریز اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کردند که پلیس نیز با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به آتش متقابل کرد و ۲ متهم که سابقه چند فقره سرقت مسلحانه و تیراندازی داشتند، دستگیر و خودروی سرقتی آن‌ها نیز توقیف شد.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در این درگیری متهمان از ناحیه کمر و پا زخمی شده و توسط اورژانس ۱۱۵ برای مداوا به یکی از مراکز درمانی اهواز منتقل شدند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی سرقتی متهمان یک قبضه اسلحه جنگی، ۲ تیغه خشاب، ۴۵ عدد فشنگ، یک جفت پلاک خودرو سرقتی و ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.

سردار عباس زاده بیان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس، مخفیگاه یکی دیگر از همدستان متهمان شناسایی و وی نیز دستگیر شد.

وی گفت: در بازرسی از محل اختفای سارق مذکور یک دستگاه خودرو با پلاک سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: این سارقان در استان‌های دیگر نیز مرتکب جرایمی از این دست شده بودند.

سردار عباس زاده گفت: همچنین یک باند سارقان مسلح خودرو در شهرستان کارون منهدم شد و چهار نفر دراین زمینه دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان کارون با بکارگیری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی باند چهارنفره سارقان مسلح را شناسایی و با هماهنگی قضائی در چند عملیات غافلگیرانه آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در این عملیات یک دستگاه خودروی پراید سرقتی کشف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه کلت کمری به همراه دوتیغه خشاب و ۱۴ فشنگ کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: تحقیقات جهت کشف جرائم دیگر همچنان ادامه دارد.

مطالب مشابه