دستگیری ۸ سارق مسلح حرفه‌ای در سیستان و بلوچستان - مهر | نیوز پارسی

دستگیری ۸ سارق مسلح حرفه‌ای در سیستان و بلوچستان

منبع: مهر

بازدید: 3

تاریخ: 1398/1/5

ساعت: 17:28


زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری ۸ سارق مسلح حرفه‌ای و کشف ۱۲ فقره سرقت مسلحانه خبر داد.

دستگیری ۸ سارق مسلح حرفه‌ای در سیستان و بلوچستان

به گزارشخبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی در تعاقب پایشهایاطلاعاتی و بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه در سطح استان سیستان و بلوچستان ۸ سارق مسلح تحت تعقیب مقامات قضائی را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا افسران زبده پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهمان و هماهنگی لازم قضائی طی ۷۲ ساعت گذشته در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه در شهرهای زاهدان، زابل، خاش و سیب و سوران ۸ سارق به عنف را دستگیر و از مخفیگاه آنها ۵ قبضه کلت کمری، ۲ قبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاحوینچستربه همراه مقادیری فشنگ کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این رابطه ۴ دستگاه خودرو سواری و ۳ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و متهمان در بازجویی‌های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی به ۵ فقره سرقت خودرو، ۴ فقره سرقت موتورسیکلت و ۲ فقره سرقت تلفن همراه و یک فقره سرقت مغازه اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه کاهش جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه اولویت مهم پلیس استان سیستان و بلوچستان در جهت ارتقا احساس امنیت در بین شهروندان است، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقامات قضائی معرفی شدند.

سردار قنبری در خاتمه تاکید کرد: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و همکاران من بدون چشم‌پوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو