دونالد تاسک:جایگاه اختصاصی هواداران بدون فکر «برگزیت» در جهنم است - دانشجو | نیوز پارسی

دونالد تاسک:جایگاه اختصاصی هواداران بدون فکر «برگزیت» در جهنم است

منبع: دانشجو

بازدید: 8

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:53


رییس شورای اروپا با انتقاد از اوضاع کنونی خروج لندن از اتحادیه اروپا اعلام کرد: جایگاه اختصاصی هواداران بدون فکر «برگزیت» در جهنم است.

دونالد تاسک:جایگاه اختصاصی هواداران بدون فکر «برگزیت» در جهنم است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دلنشجو، دونالد تاسک رییس شورای اروپا با انتشار پیامی در توییتر به هواداران خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا طعنه زد و نوشت: داشتم به این فکر می‌ کردم، جایگاه ویژه‌ آنهایی که برگزیت را حتی بدون طرحی اولیه مبنی بر اینکه چطور می‌توان آن را اجرا کرد، راه انداختند، در جهنم چه شکلی است.

این در حالیست که ترزا می نخست وزیر انگلیس چندی پیش از اتحادیه اروپا خواست تا به منظور تصویب «برگزیت» در پارلمان این کشور، طرح توافقی پیشین را مورد بازمذاکره قرار داده و پرونده آن را مجددا بازکند.

سخنگوی ترزا می نخست وزیر انگلیس در این خصوص به نقل از وی اعلام کرد: لازم است برخی تغییرات در طرح پیشین برگزیت مورد بررسی قرار گیرد. دلیل اصلی عدم موافقت پارلمان با برگزیت برخی مواردی است که باید تغییر کند و به این منظور طرح مذکور باید دوباره مورد بررسی قرار گیرد.

«ژان کلود یونکر» رئیس کمیسیون اروپا نیز خطاب به «ترزا می» گفت: توافق «برگزیت» قابل مذاکره مجدد نیست. توافق جاری برای خروج لندن از اتحادیه اروپا بهترین توافق بوده و تنها توافق ممکن در این روند به شمار می رود.

این خبر در حالی اعلام می شود که نمایندگان مجلس عوام این کشور حدود ۲ هفته پیش با این توافق مخالفت کردند.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو