دیدار «ولایتی» با خانواده‌های حادثه واحد علوم و تحقیقات - مشرق نیوز | نیوز پارسی

دیدار «ولایتی» با خانواده‌های حادثه واحد علوم و تحقیقات

منبع: مشرق نیوز

بازدید: 18

تاریخ: 1397/10/24

ساعت: 22:39


رئیس‌ هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی امروز ۲۴ دی ماه با خانواده های داغدار دانشجویان حادثه واحد علوم تحقیقات دیدار کرد.

دیدار «ولایتی» با خانواده‌های حادثه واحد علوم و تحقیقات

به گزارش مشرقبه نقل از دانشگاه آزاد اسلامی،علی اکبر ولایتیضمن عرضتسلیتمجدد و ابراز همدردی گفت: بنده نیز در کنار شما خانواده‌های محترم، سوگوار از دست دادن این عزیزان هستم و خود را موظف می دانم که علل حادثه را در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضائی با جدیت پیگیری می‌کنیم.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در کنار و همراه شما پیگیر علل و عوامل این حادثه بوده و من خود را متعهد می دانم که اقدامات لازم در راستای احقاق حقوق این عزیزان داشته باشم که این دانشجویان در راه علم تلاش کردند و بر اساس حدیث نبوی، هرگاه جوینده دانش در حال آموختن علم، مرگش فرا رسد شهید مرده است.

بیشتر بخوانید:

همه اقدامات دستگاه قضائی در پرونده حادثه دانشگاه علوم تحقیقات

رئیس هئیت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: به سهم خویش در راستای رفع آلام و مشکلات و التیام بخشی به درد و اندوه خانواده‌های عزیز از هیچ کوشش معنوی و مادی فروگذار نخواهیم کرد.

در این نشستمحمدمهدی طهرانچیرئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور داشت و حجت الاسلامابراهیم کلانتریمعاون فرهنگی و دانشجویی گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته پیرامون این حادثه ارائه کرد.

در ادامه تعدادی از اعضای خانواده‌های این دانشجویان به بیان نقطه نظرات و دغدغه‌های خود پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد نیز ضمن ابراز تسلیت مجدد و همدلی به خانواده‌های داغدار اطمینان داد که دستورات رئیس هیئت امنا و مؤسسدانشگاه آزاداسلامی را تا حصول نتایج قطعی با جدیت پیگیری خواهد کرد.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو