رئال مادرید به طور جدی خواهان پیانیچ است؛ یوونتوس برای رضایت، حداقل ۸۰ میلیون یورو می خواهد - طرفداری | نیوز پارسی

رئال مادرید به طور جدی خواهان پیانیچ است؛ یوونتوس برای رضایت، حداقل ۸۰ میلیون یورو می خواهد

منبع: طرفداری

بازدید: 6

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 23:26


رئال مادرید به طور جدی خواهان پیانیچ است؛ یوونتوس برای رضایت، حداقل ۸۰ میلیون یورو می خواهد

رئال مادرید در تلاش است ترکیب خود را برای فصل آینده تقویت کند.

طرفداری- رئال مادرید و زیدان، خواهان انتقال میرالم پیانیچ هستند، اما برای راضی کردن یوونتوس باید پیشنهاد قابل توجهی به تورین برسد.همانطور که در طرفداری خواندید،رئال مادرید با مدیربرنامه پیانیچ و یوویچ، دیدار کرده است.

به گزارشفابریتزیو رومانو، این دیدار ظهر روز گذشته بین فالی رمضانی، مدیربرنامه این چند بازیکن و خوزه آنخل سانچز صورت گرفته است. در حالی که در مورد یوویچ، رئالی ها باید با بارسلونا بر سر انتقال بازیکن رقابت کنند، در مورد میرالم پیانیچ داستان متفاوت است. مدیران رئال مادرید، علاقه زیادی به میرالم پیانیچ دارند و حتی تابستان گذشته، مذاکرات اولیه ای را برای انتقال احتمالی انجام دادند اما با توجه به رقم درخواستی یوونتوس(۱۰۰ میلیون یورو)، همه چیز متوقف شد.

حالا رئال مادرید دوباره به میدان بازگشته است و یوونتوس هم همچنان نظرش را تغییر نداده است. فلورنتینو پرز برای راضی کردن یوونتوس به فروش پیانیچ، باید پیشنهاد مهمی به تورین بفرستد و با توجه به اینکه میرالم پیانیچ چند هفته دیگر ۲۹ ساله خواهد شد، یوونتوس شاید به پیشنهاد بالای ۸۰ میلیون یورو رضایت دهد. رئال مادرید به مدیربرنامه پیانیچ اعلام کرده که همچنان به این انتقال علاقه زیادی دارد اما تیم اسپانیایی باید انتظار داشته باشد که چند تیم در لیگ برتر انگلیس هم وارد عمل شوند. 

رئال مادرید به زودی وارد تماس مستقیم با یوونتوس خواهد شد. بیانکونری برای رضایت به انتقال هافبک ۲۹ ساله که به تازگی قراردادش را تمدید کرده، حداقل ۸۰ میلیون یورو می خواهد.

مطالب مشابه