رشوه سنگین یک بازیگر برای خرید نقش - ایران آرت | نیوز پارسی
رشوه سنگین یک بازیگر برای خرید نقش

رشوه سنگین یک بازیگر برای خرید نقش


منبع: ایران آرت

بازدید: 12

تاریخ: 1397/8/30

ساعت: 20:13


یک بازیگر اعتراف کرد که ۴ هزار دلار رشوه داده است تا بتواند یک نقش را از آن خود کند.

ایران آرت: دیک ون‌دایک می‌گوید ۵۴ سال پیش ۴ هزار دلار رشوه به کمپانی والت‌دیزنی داده است تا در نقش بانک‌دار فیلم "مِری پاپین" بازی کنم. ون‌دایک ۹۲ ساله در گفتگویی که به مناسبت بازگشت "مِری پاپین" با "لین منوئل مِرِندا" که قرار است پنج‌شنبه پخش شود، از مبارزه‌اش برای ایفای یک نقش دوم در سال ۱۹۶۴ صحبت کرد و گفت: باید پول می‌دادم تا آن نقش را بازی کنم.

به گزارش فارس، به بهانه پخش سری جدید مری پاپین با عنوان "مِری پاپینز: در ورای جادو-نسخه‌ای ویژه از ۲۰/۲۰" که بیننده شاهد بازگشت فیلم مری پاپین خواهد بود، "لین منوئل مِرِندا" و "دیک ون‌دایک" به گفتگو نشسته‌اند و در مورد نقش ون‌دایک در مری پاپین اصلی و شوق و هیجان او برای بازی و بازتعریف آن برای نسل جدید، صحبت می‌کنند. در این گفتگو هنرپیشه ۹۲ ساله از راز مبارزه‌اش برای تصاحب نقشی دیگر در این فیلم که در سال ۱۹۶۴ ساخته شد سخن گفت.

در فیلم اصلی، ون‌دایک بخاطر ایفای نقش "بِرت" دودکش‌بخاری پاک‌کن مشهور بود لیکن این هنرپیشه گفت که می‌خواسته با پول دیزنی را برای گرفتن نقش "بانکدار" آقای داوز ترغیب کند. 

ون‌دایک در این مورد گفت: "من گفتم که هیچ چیز نمی‌خواهم و بدون چشم‌داشت این نقش را بازی خواهم کرد تازه ۴ هزار دلار هم برای گرفتن این نقش به شخصی در کمپانی دیزنی پرداخت کردم. من باید این پول را می‌دادم تا آن نقش را بگیرم لیکن علی‌رغم اصرار و پولی که داده‌ بودم نقش بانکدار را به من ندادند."

مِرِندا در ادامه گفت اما چطور شد که دست آخر آن نقش را ایفا کردید؟ و ون‌دایک پاسخ داد: باز هم همان کار را کردم و ضمن درخواست نیز با پرداخت پول آنان را ترغیب کردم تا نقش را به من بدهند و موفق هم شدم.

مرندا در این حین به بینندگان توضیح داد که ون‌دایک در فیلم اصلی "مری پاپین" دو نقش را بازی کرده است و آن نقش بانکدار نقش مقابل "بِرت" بوده که هردو را بازی کرده است. ون‌دایک در ادامه صحبت‌ها در مورد حضور در سری جدید این فیلم گفت: "من بسیار هیجان‌زده هستم که قرار است در این فیلم بازی کنم و البته همیشه اولین سوالم این است که من هم می‌توانم در این فیلم بازی کنم؟"

در فیلم جدید "مِری پاپین"، امیلی بلانت در نقش پاپینز و منوئل مرندا نیز در نقش دوستش "جک" ظاهر می‌شوند.

در این فیلم که به کارگردانی راب مارشال ساخته شده، مریل استریپ، جولی والترز، پیکسی دِیویس، جوئل داوسِن، ناتانائل صالح، آنجلا لَنزبِری و دیوید وارنر هنرنمایی کرده‌اند.

222

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


پرسپولیس فوتبال عکس مجلس شورای اسلامی عربستان یمن روحانی عربستان سعودی تیم ملی ایران حوادث هواشناسی والیبال بارش باران تراکتورسازی تبریز علیرضا بیرانوند جشنواره تلگرام جالب و دیدنی نماینده مجلس حیات وحش عکس روز ساری سعودی شبکه اجتماعی جنگ یمن تحولات یمن فیس بوک ائتلاف سعودی ارتش یمن انصارالله یمن مزدوران سعودی تیم امید ایران لیگ برتر والیبال ایران پلنگ محمد ایمانی محمدرضا زنوزی عکس نوشته عکس پروفایل شفاف سازی باغ وحش حقوق نجومی دریافت 8 MB نیروهای یمنی ابوالفضل ابوترابی پلنگ سیاه استان صعده طغیان رودخانه برنامه دست خط عکس طبیعت علی صوفی واتس‌آپ عکس پروفایل دخترونه نوشته های زیبا نوشته های غمگین عکس گل عکس پروفایل غمگین عکس سیاه نوشته زیبا برای شروع روز متن زیبا برای آغاز روز متن زیبا برای شروع یک روز خوب متن زیبا برای شروع روز جدید عکس نوشته زیبا برای شروع روز نوشته پروفایل نوشته تولدت مبارک نوشته های تیکه دار نوشته پشت ماشین نوشته مادر سیزده بدر نوشته برای تلگرام استان عسیر صعده یمن شایعه روز ستاره تیم ملی در حال بازگشت به استقلال جشن هولی کشف ۲ پرونده جدید حقوق‌های نجومی درگیری های سنگین فیلم پارک ملل ساری زیر آب فرو رفت فیلم سیلاب شمال تا جنوب کشور را زیر آب برد

به روایت تصویر


به روایت ویدئو