رفتار باورنکردنی یک مرد با پسر 11 ساله اش ! + فیلم - رکنا | نیوز پارسی

رفتار باورنکردنی یک مرد با پسر 11 ساله اش ! + فیلم

منبع: رکنا

بازدید: 21

تاریخ: 1397/8/22

ساعت: 00:07


رکنا: پدر چینی در اقدامی باورنکردنی پسرش را از ناحیه گردن با یک زنجیر به یک سگ بست و سپس آنها را به حال خود رها کرد.

حجم ویدیو: 2.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

پسر 11 ساله چینی در حالی که از ناحیه گردن با یک زنجیر به یک سگ بسته و در خیابان رها شده بود توسط پلیس Police نجات یافت. ساکنان محلی در جنوب شرقی چین هنگامی که این پسر را با این وضعیت در خیابان دیدند دچار حیرت شدند.
آنها شنبه شب این کودک را در حالی که به همراه این سگ در خیابان پرسه می زد پیدا کردند. آنها بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و پلیس را در جریان این ماجرا قرار دادند. پلیس محلی چین پس از حضور در محل حادثه Incident با باز کردن زنجیر موفق به نجات جان پسر 11 ساله شد.
ظاهرا پدر این پسر پیش از ترک خانه و رفتن به محل کارش برای آنکه مطمئن شود او دست به عملی خطرناک نخواهد زد اقدام به چنین عمل وحشتناکی کرده بود. این حادثه در شهر " هی یوآن" در استان گوانگ دونگ چین رخ داد.
در ویدئوی تکان دهنده ای که منتشر شده است این پسر را در حالی که یک زنجیر به دور گردنش بسته شده نشان می دهد. در این ویدئو مشاهده می شود که این زنجیر به گردن یک سگ سیاه متصل است. در این ویدئو صدای یک مرد شنیده می شود که از پسر 11 سوال می کند : " چه اتفاقی برای تو افتاده؟ چرا تو با یک زنجیر به این سگ بسته شده ای ؟ " این پسر در جواب با حالتی بریده بریده می گوید : " پدرم مرا بسته است."
پلیس محلی چین بلافاصله پس از رها کردن این کودک با پدر او تماس گرفت و از او خواست در اداره پلیس حاضر شود. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد که این پسر پس از جدا شدن پدر و مادرش از یکدیگر با پدرش زندگی می کند. از آنجا که این پسر در خانه بدرفتاری می کرد، پدرش که بیرون کار می کرد و چاره ای نداشت در تصمیمی عجیب اقدام به بستن او با یک زنجیر به سگ خانگی اش کرده بود. در روز حادثه سگ به همراه این پسر از خانه بیرون رفته بود.
انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی چین با واکنش کاربران زیادی همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " چه پدر مهربانی! آیا این پدر نگران نیست که وقتی پیر شد این پسرش با او همین رفتار را انجام دهد!"اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


اخبار حوادث فیلم خانواده مشهد متخصص زنان و زایمان سیل فیلم اصلی لیونل مسی سپاه پاسداران دستگیری نیویورک کد ویدیو مترو مشاوره پزشکی پلیس فتا مشاوره رایگان مشاوره آنلاین مشاوره غیرحضوری مشاوره فردی طنز مشاوره سوال مخاطب نی‌نی‌بان فرمانده انتظامی رابطه جنسی کتایون برجیس قاعدگی مشاوره بارداری مشاوره اینترنتی مشاوره خانواده مشاوره مادران تغذیه نوزاد فشار خون بالا دانلود فیلم 2019 دانلود فیلم جدید انصراف مشاوره نوزاد مشاوره قصد بارداری مشاوره کودک فناوری نوین دنیای فوتبال آق قلا کلینیک پزشکی لاکچری اختلالات کودک نزدیکی خواستگاری دریافت 2 MB عصر جدید فیروز کریمی مرد جوان کلینیک تخصصی زنان و زایمان گروگان دانلود مستقیم فیلم وقوع سیلاب خودارضایی دانلود تریلر پرده بکارت دانلود فیلم ترسناک ماهینی خنده دار مجیدی پرسش و پاسخ زنان رمضان شریف بیماری کودکان سیل در شمال کشور بدغذایی کودک برکسیت شرور مسلح مریم غفاری گریه کردن نوزاد انتخابات سراسری طنز نوشته زن سالخورده بدغذایی کودک و راه حل لعاب برنج برای نوزاد معرفی بهترین قرص های تپش قلب و استرس تغییر نخست وزیر انگلیس بدغذایی نوزاد گریه نوزاد در شب قرص‌ های ضد افسردگی بهترین قرص های تنگی نفس موجود در داروخانه ها دانلود فیلم The Russian Bride شبیه سازی مسی

به روایت تصویر


به روایت ویدئو