رفع تیرگی واژن با ماسک های طبیعی در منزل (ویدئو) - آسان طب | نیوز پارسی

رفع تیرگی واژن با ماسک های طبیعی در منزل (ویدئو)

منبع: آسان طب

بازدید: 5

تاریخ: 1398/1/26

ساعت: 23:52


رفع تیرگی واژن با ماسک های طبیعی در منزل (ویدئو)

رفع تیرگی واژندغدغه بسیاری از خانم هاست. متاسفانه بسیاری از خانم ها واژن و ناحیه تناسلی شان به مرور تیره تر شده و این موضوع آنها را نگران کرده است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در مجله پزشکی آسان طب چند ماسک طبیعی را برای رفع تیرگی واژن به شما معرفی کنیم. شما براحتی میتوانید این ماسک ها را در منزل تهیه کنید و بر روی مکان مورد نظر بمالید. به مرور متوجه نتیجه آن خواهید شد. به عنوان علت تیره شدن واژن یا علت تیرگی واژن میتوان به دلایل ژنتیکی، اصطکاک منظم در بین افراد چاق، بیماری‌های پوستی، اصلاح مرتب موهای زائد، و قرار گیری بیش از اندازه در معرض آفتاب اشاره کرد.

 

راه‌های رفع تیرگی واژن یا روشن کردن پوست شرمگاهی

در این قسمت چند ماسک گیاهی طبیعی برای روشن کردن مکانهای تیره واژه و ناحیه تناسلی را در اختیارتان قرار می دهیم:

1. درمان تیرگی واژن با برگ نعناع:

رفع تیرگی واژن با برگ نعناع امکان پذیر است. برای این کار کافیست برگ‌های نعناع را خرد کنید. سپس این برگ ها را با یک کرم پوست بدون رایحه مخلوط کنید. اکنون این ماسک را به نواحی تیره‌ی واژن بمالید تا به خورد پوستتان برود.

ادامه مطلب -> کلیک کنید
بافت مو هلندی یک انتخاب فوق العاده زیبا

2. درمان تیرگی واژن با آب لیمو:

برای رفع تیرگی واژن از آب لیمو کمک بگیرید. شما میتوانید با استفاده از مقداری شیر و آب لیمو خمیر غلیظی درست کنید. سپس آنرا روی نواحی تیره بمالید.

3. درمان تیرگی واژن با  آب گوجه فرنگی:

برای درمان تیرگی واژن آب گوجه را با بلغور جو دو سر مخلوط کنید. همچنین میتوانید گوجه‌ رنده شده را با آب لیمو ترکیب کنید. سپس ان را به نواحی تیره بمالید.

 پیشنهاد آسان طب :برآمدگی درون واژنو خشکی آن

4. رفع تیرگی واژن با لیمو:

شما میتوانید برای رفع تیرگی واژن یا درمان تیرگی واژن لیموی تنها را روی واژن خود بگذارید. همچنین میتوانید لیمو را با عسل، شیر خشک، و روغن بادام ترکیب کنید و سپس آن را به روی محل بمالید.

5. رفع تیرگی واژن با عصاره خیار:

به گزارشآسان طبمی‌توانید از عصاره‌ی خیار، یا برش‌های خیار برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی استفاده کنید. برای این کار کافیست ان را مستقیم روی محل مورد نظر بگذارید.

6. رفع تیرگی واژن با پودر زردچوبه:

طبق بررسی های دست آمده می‌توانید به منظور سفید کردن پوست تیره، پودر زردچوبه را به آب خیار یا آب لیمو بیفزایید.

ادامه مطلب -> کلیک کنید
چه نوع مواد غذایی از ریزش مو پیشگیری می‌کند؟

7. رفع تیرگی واژن با ماست و آرد نخودچی:

این ماسک برای درمان تیرگی واژن فوق العاده است. برای تهیه این ماسک کافیست ماست، آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر را با هم مخلوط کرده و آنرا روی نواحی تیره‌ واژن بمالید. پس از چند بار استفاده تاثیر آن را خواهید دید.

8. رفع تیرگی واژن با پوست پرتقال:

شاید برایتان جالب باشد که پوست پرتقال هم میتواند برای تیرگی واژن مفید باشد. برای تهیه این ماسک باید مقداری پوست پرتقال خشک شده را آسیاب بکنید. سپس آنرا با  مقداری آب لیمو ترمیب کنید تا خمیری بدست بیاید. این خمیر را به روی پوست خود بمالید.

9. رفع تیرگی واژن با بادام:

برای رفع تیرگی واژن از بادام کمک بگیرید. برای این ماسک باید چند بادام را در طول شب درون آب گرم بخیسانید. فردا صبح بادام ها را حسابی آسیاب کنید تا تبدیل به خمیر شوند. اکنون این خمیر را باید با مقداری شیر مخلوط کنید و شب به پوستتان بمالید. فردا صبح این ماسک را بشویید. باید دو بار در هفته از این ماسک استفاده کنید.

این مطلب از سایت آسان طب  Asanteb.com  کپی شده است.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو