رندرهای قاب نوکیا 9 به دوربین اصلی پنج گانه اشاره می کند - کلیک | نیوز پارسی
رندرهای قاب نوکیا 9 به دوربین اصلی پنج گانه اشاره می کند

رندرهای قاب نوکیا 9 به دوربین اصلی پنج گانه اشاره می کند


منبع: کلیک

بازدید: 17

تاریخ: 1397/8/27

ساعت: 20:07


رسانه کلیک – رندرهای قاب نوکیا 9 در فضای مجازی منتشر شد. این رندرها خبر از دوربین اصلی پنج گانه این گوشی هوشمند می دهد.

هفته گذشته شاهد انتشار تصاویری از گوشی نوکیا 9 در اینترنت بودیم. بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده نوکیا به دوربین اصلی پنج گانه مجهز می شود. امروز رندرهای قاب نوکیا 9 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که برخی از ویژگی های این اسمارت فون را نمایش می دهد.

در این قاب شاهد حضور 6 حفره هستیم که یکی از آن ها برای فلاش LED این دستگاه بوده و حفره های دیگر برای دوربین اصلی پنج گانه این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در بالای این قاب شاهد حضور یک برش هستیم که محل قرارگیری میکروفن را نمایش می دهد.

ماه گذشته شرکت سامسونگ از اولین گوشی هوشمند مجهز به دوربین اصلی چهارگانه، گلکسی A9 2018 به صورت رسمی رونمایی کرد. در حالی که نوکیا 9 می تواند اولین گوشی هوشمند مجهز به دوربین اصلی پنج گانه باشد، نمونه های اولیه گوشی Light به حضور 9 سنسور برای دوربین اصلی اشاره می کند.

در ماه آگوست سال جاری میلادی شرکت HMD Global موفق به خرید نام تجاری PureView از شرکت مایکروسافت شد. مایکروسافت در سال 2013 شرکت نوکیا و سرویس های آن را با مبلغ 7 میلیارد دلار خریداری کرده بود.

در سال 2012 برای اولین بار از نام تجاری PureView در گوشی نوکیا 808 استفاده شد. این دستگاه که دارای سیستم عامل Symbian بود، از دوربین اصلی 41 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 0.3 مگاپیکسلی بهره می برد. پس از این دستگاه شاهد استفاده از این نام تجاری برای دوربین اصلی بسیاری از محصولات لومیا شرکت نوکیا بودیم.

نوکیا در تاریخ 5 دسامبر مراسمی را در دبی برگزار می کند. بسیاری از گزارش ها به معرفی گوشی نوکیا 8.1 در این مراسم اشاره می کنند؛ با این حال احتمال معرفی نوکیا 9 در آن نیز وجود دارد.

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


به روایت تصویر


به روایت ویدئو