رئیس کمیته امداد، امداد طلبید - افکار نیوز | نیوز پارسی

رئیس کمیته امداد، امداد طلبید

بازدید: 25

تاریخ: 1397/7/19

ساعت: 01:01


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: پشت‌گرمی ما حمایت دولت و مجلس از کمیته امداد است که انتظار داریم نمایندگان و دولتمردان بیش‌ازپیش ما را یاری کنند.

رئیس کمیته امداد، امداد طلبید
به گزارشافکارنیوز،

پرویز فتاح شامگاه امشب در جلسه شورای اداری شهرستان میانه که در محل سالن اجلاس فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه روح شهداست کهانقلابرا هدایت و مدیریت می‌کند اظهار داشت: ما باید قدر رهبر عزیزمان را که نعمت بزرگی برای کشور هست بدانیم بنده اخیراً با ایشان دیداری داشتم گفتم کهکمیته امدادبرای آسایش مددجویان برنامه‌های زیادی تدوین کرده است نگران نباشید که حضرت آقا با جدیت فرمودند: من اصلاً نگران نبوده و به آینده امیدوارم.

رئیسکمیته امداد امام خمینی(ره) بابیان اینکه متأسفانه نگاه ما با به وضعیت کشور بامقام معظم رهبریفاصله پیداکرده است افزود:،ولی فقیهمی‌گوید من نگران نیستم، ولی ما با بالا پایین شدن قیمتدلارانقلاب را زیر سؤال می‌بریم درحالی‌که مسیر انقلاب طبق تعبیر حضرت آقا سخت است ما وقتی انقلاب کردیم فهمیدیم که قرار است دشمنان به ما شمشیر بکشند چراکه هر موفقیتی سختی‌هایی به همراه دارد.

وی تصریح کرد: دشمنان با نظام الهی و راهامام حسین(ع) مشکل‌دارند اهل‌دل نشانه‌های پیروزی را می‌بینند همان‌طور که حضرت آقا می‌بینند؛ رهبر ما هر چه فرموده آن موضوع اتفاق افتاده است این لطف الهی است وقتی ایشان می‌گویند ما به آمریکا سیلی خواهیم زد مطمئناً این اتفاق خواهد افتاد.

فتاح خطاب به مدیران شهرستان میانه گفت:جمهوری اسلامیبه مدیران پاک دست و ارزشی نیاز دارد ما در این وضعیت نباید نگران بوده واسترسداشته باشیم همه مدیران باید امیدوار باشند و تلاش کنند تا انقلاب را به پیروزی برسانند در این برهه زمانی باید صادقانه و برای رضای خدا کارکنیم.

رئیسکمیته امداد امامخمینی (ره) بابیان اینکه بهبود وضعیت اقتصادی کشور نیازمند اتحاد مسئولان است خاطرنشان کرد: همگان باید بهدولتکمک کنیم و در این وضعیت متحد و منسجم باشیم اختلاف به صلاح کشور نیست و از این موضوع منافقین داخلی سو استفاده می‌کنند.

وی اذعان کرد: کمیته امدادامام خمینی(ره) با تدوین برنامه‌های مختلفی تلاش می‌کند تا از محرومان و مستضعفین نهایت حمایت خود را بکند لذا در این میان نقش حیاتی مردم را نباید فراموش کرد ما به دستان خیر مردم عزیزایرانچشم دوخته‌ایم تا بتوانیم غبار محرومیت را ازجامعهبزدایم از سویی دیگر پشت‌گرمی ما حمایتدولت و مجلساز کمیته امداد است که انتظار داریم نمایندگان و دولتمردان بیش‌ازپیش ما را یاری کنند.

فتاح در پایان با اشاره به اینکه من به شهرستان میانه علاقه قلبی دارم ابراز کرد: من در شهرستان میانه دوستان زیادی دارم بزرگان و علمای بزرگی در شهرستان میانه بوده و هستند که جمهوری اسلامی از آنان بهره‌ها برده است همچنین من از مردم خیر این شهرستان نهایت تشکر رادارم چراکه به لطف کمک‌های آنان، هر یتیم در این شهرستان ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان مستمری می‌گیرد درحالی‌که میانگین این مبلغ در کشور ۲۲۰ هزار تومان است یعنی میانه دو برابر میانگین کشوری برای یتیمان مستمری پرداخت می‌کند واقعاً به مردم میانه باید آفرین گفت.

 

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو