رییس جمهور: ایام ۲۲ بهمن باید ایام وحدت باشد - پارس تودی | نیوز پارسی

رییس جمهور: ایام ۲۲ بهمن باید ایام وحدت باشد

منبع: پارس تودی

بازدید: 7

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:34


رئیس جمهوری گفت: باید ایام ۲۲ بهمن، ایام وحدت، اتحاد و یکپارچگی باشد و همه احزاب، گروه‌ها، ادیان، اقوام و مذاهب یکپارچه باشند.

به گزارشپارس تودی، «حسن روحانی» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما ضمن تبریک به مناسبت ایام الله 22 بهمن افزود: خدمت مردم بزرگ ایران که صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند تبریک عرض می کنیم و در واقع روز 22 بهمن روز ایران و همه ایرانیان است.

رییس جمهور ادامه داد: در واقع در سال 1357 ، در روزهای دهه فجر ، همه مردم ایران به استثناء خاندان منحوس سلطنت به صحنه آمدند و پیروزی انقلاب را با حضور ، مشارکت و فداکاری شان آفریدند و در طول این چهل سال به خوبی از این انقلاب حراست کردند.

روحانی با بیان اینکه امسال دو ویژگی خاص دارد اظهار داشت : اولین ویژگی این است که چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و ما وارد چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم و در واقع دهه پنجم انقلاب آغاز می شود و از طرف دیگر شاهد توطئه های جدید آمریکا و صهیونیست علیه ملت ایران هستیم.

رییس جمهور افزود: این نیمروز 22 بهمن می تواند پاسخ همه توطئه های یک ساله دشمنان ما باشد ، واقعا آن نیمروز ساعت های قدر ملت بزرگ و انقلابی ما است.

روحانی گفت: در طول یک سال دشمنان ایران یعنی آمریکایی ها و صهیونیست ها تلاش کردند که مردم ایران را این روزها پریشان ببینند و مردم ایران را نسبت به انقلاب خودشان و آینده زندگیشان مایوس ببینند اما این ایام مردم ما با حضور، مشارکت و با فریادهایشان در کنار انقلاب خود و در کنار ایران عزیز خودشان به دنیا نشان خواهند داد که ملت ایران نسبت به آینده کشور و انقلابش کاملا امیدوار است و یاسی وجود ندارد.

رییس جمهور تاکید کرد: ما از مشکلاتی که امروز دشمن پیش پای ما گذاشته است با ایثار ، فداکاری ،ایستادگی و وحدت عبور خواهیم کرد و انشاء الله سال های بسیار بهتری را نسبت به سال های گذشته پیش رو خواهیم داشت.

روحانی گفت: آمار و ارقام نشان می دهد که ملت ما در طول این چهل سال چه پیروزی های عظیم و بزرگی را به وجود آورده و توانسته از چه توطئه های بزرگی با ایثار و فداکاری عبور کند.

ایران همواره راه حلی برای حل معضلات منطقه است 

رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره راه حلی برای معضلات منطقه بوده است اظهار داشت:­ آمریکایی ها و دولت جدید آن با لحن ناصحیح و نادرست نسبت به مردم ایران حرف زده و می زند و همه دنیا می داند که بسیاری از مشکلات در منطقه حضور نابجای نظامیان آنها و دخالتشان در منطقه است.

روحانی در پاسخ به این سوال که آمریکایی ها جمهوری اسلامی را به حمایت از تروریسم متهم کرده اند افزود:­­همه ملت های منطقه می دانند ایران همواره به صلح و ثبات جهانی کمک کرده است­ و آنهایی که به کشتار مردم در سال های اول انقلاب­ پرداختند حامیان آنها آمریکایی­ ها و صهیونیست ها بوده اند.

وی افزود: 17 هزار از مردم بیگناه را شهید کردند ایران قربانی تروریسم است و ایران و ایرانی همواره در برابر تروریست ها با قاطعیت ایستاده است.

رئیس جمهور با اشاره به امنیت امروز ادامه داد: امنیت امروز عراق، سوریه، لبنان و یمن در سایه حمایت های مردم ایران از ملت های این منطقه در برابر تروریست هاست و بنابراین کسی نمی تواند این اتهام را به ملتی بزند که همواره مدافع و سدی در برابر تروریست ها بوده اند.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها برای منطقه و جهان همواره یک مشکل بوده اند و ایران همواره برای معضلات منطقه به عنوان یک راه حل است.

رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها چه بخواهد و چه نخواهند­ ایران برای آینده سوریه، یمن ثبات بیشتر در عراق، افغانستان و پاکستان مثل گذشته به عنوان یک نیروی قدرتمند و تاثیرگذار است.

روحانی افزود: کاری که آمریکایی ها انجام می دهند همواره مزاحمت برای ملت ها­و ملت ایران و همه شرکت های فعال تجاری دنیا با تحریم های غلطی که انجام می دهد و آنها حتی­ مداخله هایشان به ایران محدود نمی شود و امروز در مورد آمریکا لاتین و آینده سرنوشت­ ونزوئلا می خواهند دخالت کنند کمتر جایی است که در دنیا دخالت آمریکا را نبینیم و روندی که آنها پیش گرفته اند نه به نفع آمریکا و نه نفع جهانیان است.113/118موضوعات داغ امروز


پرسپولیس بازی مجلس شورای اسلامی رژیم صهیونیستی فیلم عربستان سعودی تیم فوتبال پرسپولیس اسرائیل پرسپولیس تهران اخبار ورزشی لهستان هوآوی علی مطهری شکر دانلود فیلم علی علیپور رپورتاژ آگهی دانلود فیلم با لینک مستقیم دلالان دانلود فیلم های دوبله فارسی با لینک مستقیم دانلود فیلم های دوبله فارسی دانلود فیلم های جدید با دوبله فارسی دانلود فیلم دوبله فارسی 720P دانلود فیلم دوبله فارسی 1080P دانلود فیلم دوبله فارسی سامسونگ گلکسی اس 10 توهین عذرخواهی تیم فوتبال پدیده حاجی دلیگانی قلم دوربین سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس العین امارات پدیده شهر خودرو قاچاق دام IMDb دوبله فارسی هولوکاست gizchina سوگل طهماسبی تزیپی لیونی یحیی گل محمدی سرمربی First Man دانلود با لینک مستقیم رایگان آموزش سوئیچ بین صدای فارسی و انگلیسی دانلود صوت بصورت جداگانه کنیست فیلم First Man لیگ امارات گاریدو جشن تولد لاکچری دانلود فیلم First Man 2018 با زیرنویس فارسی دانلود فیلم First Man 2018 با لینک مستقیم First Man 2018 خلاصه داستان First Man دانلود First Man دانلود دوبله فارسی فیلم First Man 2018 دانلود دوبله فارسی فیلم نخستین انسان دانلود رایگان فیلم First Man 2018 دانلود زیرنویس فارسی فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man 2018 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی دانلود فیلم First Man دوبله فارسی با کیفیت 720 دانلود فیلم First Man دوبله فارسی بدون سانسور دانلود کاورFirst Man دوبله فارسی فیلم نخستین انسان عکسهای فیلم First Man کاور First Man

به روایت تصویر


به روایت ویدئو