زاهدی: تبانی ما با تراکتور شایعه کثیف بود - ورزش 3 | نیوز پارسی

زاهدی: تبانی ما با تراکتور شایعه کثیف بود

منبع: ورزش 3

بازدید: 4

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 17:15


مسیح زاهدی می گوید بازیکنان ماشین سازی در دیدار با تراکتور تمام تلاش خود را کردند.

زاهدی: تبانی ما با تراکتور شایعه کثیف بود

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی مدافع تیم ماشین سازی تبریز درخصوص پیروزی این تیم مقابل پارس جنوبی گفت: دیدار با پارس جنوبی خیلی حساس بود، پارس جنوبی در زمین خودش تیم بسیار خوبی است و مقابل ما هم خیلی خوب بازی کرد اما ما موفق شدیم در این بازی 6 امتیازی پیروز شویم. این بازی خیلی برایمان مهم بود.

 

زاهدی در ادامه عنوان کرد: شرایط جوی در نیمه اول به ضرر ما بود. اما در نیمه دوم باد به جهت دروازه تیم پارس جنوبی بود و باعث شد ما راحت تر کار کنیم. البته طوری نبود که جهت توپ را عوض کند اما به هر حال تاثیر داشت.

 

مدافع ماشین سازی در خصوص بازی با تراکتور هم گفت: واقعا تبانی در کار نبود و این یک شایعه کثیف است. ببینید ما تمام تلاشمان را کردیم و فرصت گلزنی هم داشتیم، اما تراکتور برنده شد. این تیم تیم کوچکی نیست، استقلال و سپاهان و پدیده را در تبریز شکست داده است. من هم مصدومیت کوچکی داشتم و پزشکان شب قبل بازی گفتند بازی نکن.

 

زاهدی در پایان راجع به ایده آل خود برای فصل آینده هم اظهار داشت: من دوست دارم تمام توانم را برای ماشین سازی بگذارم و اگر شد به تیم های بزرگتر بروم. البته با ماشین سازی قرارداد دارم و اینجا خیلی خوشحالم.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو