سرمربی فولاد: برتری مقابل ماشین سازی برایمان مهم بود - خبرگزاری ایرنا | نیوز پارسی
سرمربی فولاد: برتری مقابل ماشین سازی برایمان مهم بود

سرمربی فولاد: برتری مقابل ماشین سازی برایمان مهم بود


بازدید: 4

تاریخ: 1398/1/9

ساعت: 23:55


به گزارش ایرنا، افشین قطبی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل ماشین سازان افزود: همان طور که قبلا گفته بودم این بازی برای هر دو تیم سخت بود به خصوص به دلیل سرما و شرایط جوی دیروز در همین آب و هوا تمرین کردیم و جالب بود که بازیکنان می‌ خواستند با لباس گرم تمرین کنند، اما به آنها گفتم باید با همین شرایط هم بازی کنید.
وی اضافه کرد: قبل از این بازی تا پایان فصل هشت بازی مانده بود و ما تصمیم گرفتیم یک حرکت خوب فرهنگی را شروع کنیم که طی آن تمام پاداش‌های تیم را در بازی‌هایی که پیروز می‌شویم، به خیریه و مردم سیل زده بدهیم .
قطبی در مورد تماشاگران بازی امروز و مردم آذربایجان عنوان کرد: همیشه حس خوبی نسبت به مردم این منطقه داشته و دارم و در تمام عمرم هر زمان با آنها برخورد داشتم، محبت‌ آمیز بوده و همیشه از عشقی که در قلب مردم تبریز است، لذت بردم.
سرمربی تیم فولاد با بیان اینکه فوتبال مثل ریاضی نیست که همیشه یک بعلاوه یک، 2 شود،ادامه داد: من همیشه این احساس را دارم که وقتی اینجا هستم می‌ توانم پیروز باشم و اینجا انگار خانه ‌ام هست، همچنین باید بگویم بازی ‌هایی که در تبریز انجام دادیم، همیشه بازی ‌های مهمی بودند چرا که بازی با تراکتورسازی اولین بازی من در فولاد بود و امروز هم نخستین بازی سال را انجام دادیم.
وی در خصوص اتلاف وقت بازیکنان فولاد خوزستان در طول بازی گفت: شما وقتی در بازی خارج از خانه از حریف پیش هستید، نیاز است که بازی را مدیریت کنید تا تیم ‌تان به تمرکز برسد در ضمن خیلی هم بد نبود ما وقت تلف نکردیم، چون من بدتر از این را دیده ‌ام و باید بگویم که هواداران هر تیم دوست دارند، پیروز شوند.
قطبی درباره عملکرد بازیکنان خارجی تیمش اذعان کرد: بازیکنان ما دیر به جمع‌ مان اضافه شدند و با توجه به اینکه زمان از دست رفته بود، اما با شرایطی که از آنها دیدم فکر می‌کنم اثرات زیادی در فوتبال ایران خواهند داشت.
تیم فولاد خوزستان با برد یک بر صفر مقابل ماشین سازی با 29 امتیاز به رده ششم جدول صعود کرده و تیم ماشین سازی با 25 امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس قرار گرفتند.
518/3077/9853

مطالب مشابه