سلطانی فر: وزارتخانه برای ورزش پدری می کند - خبرگزاری ایرنا | نیوز پارسی
سلطانی فر: وزارتخانه برای ورزش پدری می کند

سلطانی فر: وزارتخانه برای ورزش پدری می کند


بازدید: 2

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:45


به گزارش ایرنا، «مسعود سلطانی فر» امروز یکشنبه در جلسه با سردبیران و مدیران رسانه های دیداری، شنیداری، مطبوعات و خبرگزاری های افزود: انتخابات فدراسیون ها را به بهترین شکلی پشت سر گذاشتیم و وزارت ورزش و جوانان در هیچ انتخاباتی نامزد نداشت. البته شرایط انتخابات به گونه ای بود که افراد زیادی می توانستند ثبت نام کنند و بسیاری از نامزدها تلاش داشتند که با ما دیدار کنند ولی دیدارها به نشانه حمایت از جریان یا نامزد خاصی نبود و انتخابات بسیار قانونی برگزار شد.
وی اظهار داشت: سال دشواری را پیش رو داریم، زیرا برای کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو باید تلاش کنیم تا ورزشکاران به رقابت های برون مرزی اعزام شوند. اما منظور ما از صرف جویی در اعزام ها نبوده است. نیاز است مردم و جامعه ورزش درکنار یکدیگر فشارها را تحمل کنند و پاداش ورزشکاران ما نیز متاثر از همین مساله است. به طور قطع ورزشکاران و مربیان ما درک بالای دارند و با تطبیق شرایط کمک می کنند تا مشکلات پایان یابد.
سلطانی فر گفت: با وجود همه مشکلات، توانستیم بسیاری از طرح های نیمه تمام را به پایان برسانیم. هدف ما تکمیل 400 طرح نیمه تمام بود که خوشبختانه این تعداد به عدد 700 رسید.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جوانگرایی انجام شده در مدیریت ورزش کشور، تصریح کرد: جوانگرایی در فدراسیون ها و ادارات کل استان ها به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است و 10 مدیرکل استان زیر40 سال سن دارند و همچنین یک مدیر کل خانم نیز در استان ها مشغول به کار است تا نسل جوان ورزش کشور وارد گود شوند.
سلطانی فر اضافه کرد: سر و سامان دادن به املاک وزارت ورزش و جوانان، یکی دیگر از اقدامات مهم سال 97 بود که به بهترین شکل ممکن صورت گرفت. همچنین ساماندهی باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران نیز از کارهای مهم وزارتخانه بود که در همین راستا مجوز واگذاری این دو باشگاه را از دولت گرفتیم و امیدواریم درسال 98 این دو باشگاه خصوصی شوند.
سلطانی فر، فعال کردن اقتصاد ورزش را از دیگر اهداف وزارت ورزش و جوانان در سال 98 دانست و همچنین گفت: با تدبیر «سید رضا صالحی امیری» رئیس کمیته ملی المپیک، موزه ورزش در ابتدای سال آینده به صورت رسمی راه اندازی خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: اجرای قانوان بازنشستگی از اتفاق های مهم سال 97 بود که با همدلی این موضوع اجرایی شد.
وی با تاکید بر اینکه ورزش ایران در سال 97 کارنامه بسیار درخشانی داشت، گفت: جام جهانی 2018 روسیه را توانستیم در سخت ترین گروه با عزت به پایان برسانیم و در بازی های آسیای 2018 جاکارتا نیز بیشترین مدال را پس از انقلاب بدست آوردیم و در مسابقات پارآسیایی و المپیک جوانان نیز موفق بودیم.
سلطانی فر گفت: در لیگ قهرمانان آسیا نیز سال گذشته دو نماینده کشورمان به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند که در نهایت پرسپولیس فینالیست شد. در جام ملت های 2019 آسیا در امارات نیز پس از سه دوره، راهی نیمه نهایی شدیم و می توانستیم به فینال هم برسیم.
وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: این اتفاق حاصل تلاش همه خانواده ورزش است و همچنین حاصل دوستی بین وزارت ورزش و جوانان با کمیته ملی المپیک است. امروز ورزش کشور، دو وزیر دارد که همکاری من و صالحی امیری بسیاری نزدیک است. هدف هر دو ارگان، ساختن دوره طلایی ورزش کشور با دوری از حاشیه بوده که خوشبختانه این اتفاق رقم خورده است.
وی همچنین گفت: جنگ ناخواسته ای مانند جنگ تحمیلی به ما تحمیل شده که شروع کننده آن نبودیم، اما باور داریم که مانند جنگ تحمیلی، طلایی ترین دوران تاریخ معاصر را رقم می زنیم و از کشور دفاع می کنیم. برای این هدف به ادارت کل استان ها و فدراسیون ها ورزشی هشدار های لازم را داده ایم تا برای سال آینده موارد لازم را بررسی کنند.
ورزشی**9118**9029**1067**

مطالب مشابه
موضوعات داغ امروز


فیلم فضای مجازی تلویزیون زنان والیبال بیماری یورو سردار آزمون ویدیو نوروز پزشک بارداری عادل فردوسی‌پور سقط جنین سیلاب انیمیشن شیر مادر عفونت اوکراین قاعدگی ناباروری ترکیب رسمی استان گلستان علی ضیا زایمان زودرس لینک مستقیم گنبدکاووس روانشناس امروز تولد کیه عکس نوشته مرزبان dlroozane عصر جدید تهوع علی فروغی دانلود روزانه آق قلا لینک مستقیم 2 کمکی دانلود انیمیشن با لینک مستقیم دانلود انیمیشن نیروی زمینی سپاه دانلود رایگان انیمیشن دانلود انیمیشن دوبله فارسی سقط یورو 2020 سردار پاکپور سیل گلستان فوتونیوز دانلود انیمیشن جدید علیخانی گروهک جیش الظلم فوتونیوز تابناک Asemooniportal دانلود انیمیشن دوبله فارسی 2018 و 2019 شبکه سوم سیما کروموزوم مقدماتی یورو 2020 شیر دادن به نوزاد لوپوس فلج مغزی دانلود رایگان انیمیشن با لینک مستقیم طنز نوشته های خنده دار روز مرد کورتاژ کردن جوک های خنده دار هفته دهم بارداری زرد شدن پوست پرتغال-اوکراین مقدماتی یورو بیلی روبین خون هفته 38 بارداری 23 مارس دانلود انیمیشن 2017 کند ذهنی فوتونیو تابناک مراقبت های کورتاژ عوارض کورتاژ خطرات کورتاژ عکس نوشته های غمگین فیبرم درمان زردی در نوزادان بیلی روبین نوزاد 3 فروردین دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها 2017 دوبله فارسی دانلود انیمیشن دوبله فارسی 2017 و دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها دوبله فارسی دانلود بهترین انیمیشن های ویژه برنامه تحویل سال عکس عاشقانه برای پروفایل فرهادقائمی علائم زردی در نوزادان زردی در نوزادان چیست زردی در نوزادان نارس عوارض زردی در نوزادان جوک های خنده دار و باحال

به روایت تصویر


به روایت ویدئو