سمنان| آمار قابل توجه وزیر ارتباطات؛ کدام گروه‌های معاند بیشتر به نشست ضد ایرانی به لهستان پرداختند؟ - تسنیم | نیوز پارسی

سمنان| آمار قابل توجه وزیر ارتباطات؛ کدام گروه‌های معاند بیشتر به نشست ضد ایرانی به لهستان پرداختند؟

منبع: تسنیم

بازدید: 7

تاریخ: 1397/11/17

ساعت: 23:23


آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آمار منتشر شده درباره نشست ضد ایرانی لهستان، آماری از گزارش تحلیلی درباره فعالیت گروه‌های معاند در نشست ضد ایرانی لهستان ارائه کرد.

سمنان| آمار قابل توجه وزیر ارتباطات؛ کدام گروه‌های معاند بیشتر به نشست ضد ایرانی به لهستان پرداختند؟

به گزارشخبرگزاری تسنیمازسمنان، محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در نشست شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: بر اساس گزارش (تحلیلی) یکی از اساتید دانشگاهی با موضوع رسانه در نظام جاری دنیا و گروه‌های سیاسی، امروز همه (گروه‌ها و) سیاستمداران دنیا از رسانه‌های نوین (شبکه‌های اجتماعی) بهره می‌برند.

وی با اشاره به آمار تحلیلی این گزارش از فعالیت رسانه‌ای گروه‌های مختلف معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با موضوع نشسته ضد ایرانی (ورشو لهستان) افزود: بر اساس این گزارش، سلطنت‌طلبان 54 درصد از محتواهای تولید و توزیع‌شده درباره نشست ضد ایرانی لهستان را به خود اختصاص داده‌اند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بر اساس این گزارش 24 درصد افرادی که درباره نشست ضد ایرانی لهستان جریان سازی رسانه‌ای کردند و در شبکه‌های اجتماعی محتوا تولید کرده و آن را توزیع کردند؛ منافقان بودند.

آذری جهرمی افزود: بر اساس این گزارش تحلیلی اکانت‌های منتخب رژیم غاصب صهیونیستی نیز 8 درصد از محتواها درباره نشست ضد ایرانی لهستان را تولید و درباره آن جریان سازی کردند.

وی با بیان اینکه 8 درصد تولید محتوا درباره نشست ضد ایرانی لهستان از سوی دشمنان داخلی انقلاب اسلامی ایران انجام شد تصریح کرد: امروز نباید میدان رسانه را برای دشمنان خالی کنیم و باید اجازه دهیم که جوانان این مرزوبوم پاسخ دشمنان کشورمان را بدهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر لزوم کنار گذاشتن انحصار رسانه‌ای خاطرنشان کرد: امروز باید پاسخ دشمنان را در فضای رسانه‌ای خود آنان داد.

آذری جهرمی با اشاره به برخی مخاطرات موجود در حوزه فضای مجازی عنوان کرد: حوزه فضای مجازی نیز مانند بسیاری از حوزه‌های دیگر مانند رانندگی ممکن است دچار آسیب شود و البته باید با فرهنگ‌سازی و آموزش این آسیب‌ها را به حداقل رساند؛ اما امروز نباید فراموش کنیم که عده‌ای در فضای مجازی علیه انقلاب اسلامی ایران در حال فعالیت‌اند.