سولسشر: منچستریونایتد مقابل وولورهمپتون پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شد؛ پس از بازی‌های ملی به فرم خوب‌مان بر می‌گردیم - طرفداری | نیوز پارسی

سولسشر: منچستریونایتد مقابل وولورهمپتون پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شد؛ پس از بازی‌های ملی به فرم خوب‌مان بر می‌گردیم

منبع: طرفداری

بازدید: 1

تاریخ: 1397/12/26

ساعت: 16:36


سولسشر: منچستریونایتد مقابل وولورهمپتون پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شد؛ پس از بازی‌های ملی به فرم خوب‌مان بر می‌گردیم

سولسشر می‌گوید نباید چیزی از ارزش‌های وولوز کم کرد. او تیمش را شایسته پیروزی در ورزشگاه مولنیو نمی‌دانست. 

طرفداری- پس از شکست ۳-۲منچستریونایتد مقابل وولورهمپتون، اوله گونار سولسشر به طرفداران تیمش وعده داد که پس از بازی‌های ملی شاهد بازگشت تیم‌‌شان به روزهای خوب باشند.

به نقل ازMEN، تک گل دقیقه ۹۴ رشفورد توانایی رقابت با گل‌های خیمنز و ژوتا را نداشت و در نهایت این شاگردان نونو اسپیریتو بودند که جواز حضور در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس را کسب کردند. سولسشر پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

پس از بازی‌های ملی دوباره آماده‌ خواهیم بود. منچستریونایتد همیشه در ماه آوریل و می روی فرم مناسبی قرار دارد. نمی‌توانیم برای چنین چالش‌هایی و شب‌های بزرگی همچون بازی مقابل بارسلونا صبر کنیم. چیزهای زیادی هستند که مشتاق فرا رسیدن آن‌ها هستیم. از بابت نگرش بازیکنان ناراحت نیستم چون پس از بازگشت به جمع تیم، به خوبی تلاش خواهیم کرد.

وی ادامه داد:

این بدترین نمایش از زمان حضور من در اینجا بود. فقدان سرعت برای به جلو رفتن، پاس‌های رو به جلو و همچنین کمبود باز پس گیری توپ مشهود بود. گاهی تعطیلات ملی مفید واقع می‌شود و شاید ما دوست داشتیم دوباره بازی کنیم و اوضاع را رو به راه کنیم. اما امیدوارم بازیکنان تجارب خوبی همراه با تیم‌های ملی خود داشته باشند. چند نفری هم استراحت خواهند کرد و سپس با تمریناتی سخت، آماده تلاش دوباره خواهند شد. در لیگ جایگاه خیلی خوبی داریم و در لیگ قهرمانان هم حاضر هستیم. به همین خاطر این که امشب نتوانستیم به نیمه نهایی برسیم، خیلی ناراحت کننده بود.

او در مورد شکست تیمش در دو بازی اخیر اظهار داشت: 

طبیعی است. نمی‌توان در هر بازی در بالاترین سطح ظاهر شد. فراموش نکنید که ما هنوز تیم خوبی داریم. وولوز مقابل‌ تیم‌های سطح بالا واقعا خوب کار کرده است و با وجود این که ما پایین‌تر از سطح انتظار ظاهر شدیم، نباید چیزی از ارزش‌های آن‌ها کم شود.  ما مقابل آرسنال خوب بازی کردیم ولی به چیزی که شایسته آن بودیم، نرسیدیم. اما امروز اصلا شایسته کسب پیروزی نبودیم.

مطالب مشابه
به روایت تصویر


به روایت ویدئو